Squeezy geel

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

Squeezy geel

Postitus Postitas kaarelk » 17. 06. 2007. 10:08

kas keegi on kuskil müügil näinud squeezy geeli refille vms ?
ostsin prooviks ühe 60 eekise plastotsiku mille sisu hakkas küll vastu (banaanimaitseline) , aga geeli konsistents oli mõnusalt vedelam ja totsik ise kindlalt mugavaim geelimanustamise meetod mida ma seni proovinud olen. kuna aga iga kord uue geelipaki ostmine (vähemalt pool hinnast on see plastkest) tundub väga planeedivaenuliku tegevusena, siis oleks vaja leida mingi variant kesta uuestitäitmiseks.
on äkki keegi proovinud mõnd paksemat geeli (maxim vms..) sellest samast anumast ammutada ja kuidas see õnnestunud on ?
ainuke seni mulle hästi maitsenud/toiminud geel on olnud õunamaitseline maxim 25g plasttuubis ( aga ka sellest loobusin pakendikaalutlustel) on sellist ka mõnes suuremas/vähem keskkonnamahukas ümbrises saada ?

kaarelk
Rattur
Postitusi: 337
Liitunud: 29. 05. 2006. 04:57

Postitus Postitas kaarelk » 21. 06. 2007. 20:33

ilmselt sai siin oma käe peal kõvasti jalgratast leiutatud. ostsin suvalise maximi geeli > kallasin samasse totsikusse > tarbisin > tulemus = ei midagi uuenduslikku vaid juba vanade eestlaste seas tuntud geelipudel , millest minul miskipärast seni mingit aimu polnud . :oops:

meelisl
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 18. 08. 2007. 20:46

Re: Squeezy geel

Postitus Postitas meelisl » 04. 10. 2007. 10:31

kaarelk kirjutas:kas keegi on kuskil müügil näinud squeezy geeli refille vms ?
Veloplus müüb erineva maitsega Squeezi geele, vist olid 2x25 g pakid ja ühe paki hind midagi 13 kr. Samas on müügil ka mugava korgiga 125 ml plastmassist pudelid. Ise olen nii pudeli kui geeliga rahul, tundub parem kui Maxim ja Powerbar.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 04. 10. 2007. 12:40

Naised saunas rääkisid et mesi on sama hea kui geelid, olla isegi sportlastel loomkatseid tehtud ja puha. Mett on üsna vedelat ja veega saab vedelamaks veel. Kahjuks saadaval ainult meemaitselisena.

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Postitus Postitas Lauri89j » 05. 10. 2007. 15:37

Lisaks mesi imendub seedimata vereringesse väga väga kiiresti. See muudab ta suurtes kogustes ohtlikuks, aga nii suuri koguseid ei tarbi keegi (kuigi meevõtmise ajal olen ennast meest haigeks kül söönud) Geelidest ei tea ma midagi. :roll:
...Suu kinni, süda jahtub ära!

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”