Tartu Rattamaraton 2017

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
hsb
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 02. 04. 2010. 12:26

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas hsb » 25. 09. 2017. 23:16

Seekord siis taas ülinapp kaotus võitjale, natuke üle kolmveerand tunni. Süüdistan tulemuses eelkõige esmalt oma farmatseuti, seejärel mehanni ja loomulikult põhiliselt Hr Kelku.
Kogu isiklik võistlusstrateegia oli üles ehitatud WADA kontrolli puudumisele, mehaanilisele dopingule ja lõpuprotokolli tulemuste mõjutamisele läbi korduvate mitteametlike rahaliste maksete peakorraldajale.
Kindlasti minu poolt korraldajale ametlik protest kogu ürituse tulemuste anulleerimiseks. Täiendusettepanekuna juurde, et edaspidi võetakse TRM-i võistlustrassidelt välja kõik lõigud mis sisaldavad muda,- pori,- ja murukattega lõike ning samuti kruusa,- killustiku,- ja asfaltkattega lõike. Nimetatud lõikudes tekib atleetidel suurim ajaline kaotus liidritele. Samuti tekitavad nimetatud lõigud atleetidel suuremat väsimust, frustatsiooni ning hilisemad diskussioone ürituse kvaliteedi osas. Sellest tulenevalt viiakse võistlustrass piki sõidetavaid veetakistusi ehk oja- ja jõesängidesse. Korraldaja poolt hoitakse kokku suuri rahalisi kulutusi raja tähistamisele, julgestamisele ja maratoonorite jootmise organiserimisele. Kulutuste selline optimeerimine ja otsene kokkuhoid ... kasvatab kasumi marginaali... alandades osalustasusid.. pakutav teenus suuremale hulgale harrastajatele taskukohasem... suurendades kliendibaasi jne. Osalejatele juhin ühtlasi tähelepanu, et ühtlane stabiilne keskkond kogu võistlustrassi ülatuses antud aastaajal on praktiliselt sõltumatu klimaatilistest mõjuritest. Atleet saab olla kindel, et ei pea taluma kuiva ja kuuma.
erikr kirjutas: Mul on nii haiged tööpäevad olnud, et pole mitu nädalat midagi kustutanud. Ju mõni teine, kellele olen tavakasutajast rohkem nuppe kätte andnud.
Paluks ühtlasi tagsihoidlikult mulle ka mõnda nuppu: "Musi helitugevus", "Esc kodused kohustused", "njuuk p-korea", "käibemaksu 100% tagastus"

Kasutaja avatar
JLansa
Rattur
Postitusi: 273
Liitunud: 27. 07. 2009. 21:17

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas JLansa » 26. 09. 2017. 06:16

Video sõidust uue vaatenurga alt: https://youtu.be/skSZLvOqDSM
pedaal purunes ~8 km, alles jäi pisike pulk, kuid katkestamismõtteid ei tulnud:)
🇪🇪

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas anryo » 26. 09. 2017. 08:54

JLansa kirjutas:Video sõidust uue vaatenurga alt: https://youtu.be/skSZLvOqDSM
pedaal purunes ~8 km, alles jäi pisike pulk, kuid katkestamismõtteid ei tulnud:)
See on tõesti "uus" vaatenurk MTB sõidule :)
https://youtu.be/skSZLvOqDSM?t=670
(kommentaar pole video tegija kohta)
Sõidan siis kui tahan...

ipe
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 28. 08. 2008. 15:00

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas ipe » 26. 09. 2017. 09:11

Olen TRM käinud üle kümne korra ja kindlasti lähen veel. Olen neid sõite sõitnud väga erinevalt, seekord meeldis uhamine. Ja uhada jõudsin lõpuni, kõik need kolm tundi. H100-l või Vooremäe 3000-l kestaks sellise tempo ja pulsi juures ka vast kolm tundi, kuid siis oleks ka kõik, 50 km oleks veel minna ja see teine pool oleks väga vaevaline ning piinarikas. Tahan öelda seda, et sõidust mõnu tunda, tuleks iga võistlust eraldi võtta, mitte toppida ühte patta. Ja miks peaks halvustama TRM-st osavõtjaid, neid tuhandeid, kes tulevad end kenal sügispäeval liigutama. Kohtumiseni juba sellel laupäeval H100-l.

Kasutaja avatar
Mpower
Rattur
Postitusi: 187
Liitunud: 03. 02. 2004. 11:02

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas Mpower » 26. 09. 2017. 13:26


MarkoAa222
Rattur
Postitusi: 180
Liitunud: 08. 05. 2013. 09:12

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas MarkoAa222 » 26. 09. 2017. 14:16


Kasutaja avatar
velonaut
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 11. 11. 2015. 23:45

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas velonaut » 26. 09. 2017. 19:25

4-nda stardigrupi cyclomehe vaatenurk (vabal ajal olen "valgete sokkidega hädine maanteepehmo"):
TRM oli mõnus, ilm oli hea, rada parajalt mudane ja vesine : ) Ise olin rajal ~600koha kandis ja tagapool olijate rada võis olla juba teistsuguse konsistentsiga.
Raja keskmine kolmandik tõmbas korralikult rihmaks ja pidin viimase 15km peal ~3-4min tagasi andma (õppetund!)
Üllatasid 29´mehed kes justkui kartsid jalgu poriseks teha ja muutusid porilõikudel omaette takistusribadeks.. kuid samas oli neist läbi pori sõites kergem mööda sõita-joosta : )

Rõõm oli näha päris palju cyclorattureid, oli üks tubli 3-4ne seltskond kes läks päris hea tempoga kuid kahjuks ise ei jõudnud nendega pikalt kaasa sõita..
Eesotsas lõpetati ka uue rattaliigiga- cyclo fatbike : ) Respekt!
http://g3.nh.ee/efe/1280x1280/Dc1U9EsK4 ... bRjVSR.jpg

siga
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 13. 08. 2014. 14:16

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas siga » 26. 09. 2017. 21:48

2000+ kohal sõites oli rada ilusti läbitav. Paaril korral jäin kinni, aga seda kehva joone valiku tõttu. Tore ju, kui rada pakub iga aasta erinevat sõitu. Nädal varem ühistreeningul oli olulisel märjem ja lõpp oli siis päris vaevaline minu jaoks. Kindlasti järgnevatel kordadel ka stardis. Võibolla kunagi õnnestub alla nelja tunni see rada läbida :)
Minu suureks kurvastuseks on teist aastat järjest enne Elvat karjääri lõik välja jäätud. Kui nüüd öelda, et raja lõikamine on okei, siis ma võiks ju ka sõita seda lõiku, mis mulle rohkem meeldib. Vist on pisut pikem, aga kindlasti oli sellel päeval kiirem. :D Start Otepääl ja igaüks ise vaatab, kuidas Elvasse saab vms, aga see vist pigem juba midagi orienteerumise laadset.

urmasr
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 27. 09. 2017. 20:43

Re: Tartu Rattamaraton 2017

Postitus Postitas urmasr » 27. 09. 2017. 20:52

Läksin ka 4h piiri murdma, paraku läks viiendal kilomeetril kett puruks. Siinkohal tahangi südamest tänada sõitjat number 2228, kes peatus ja abikäe ulatas. Ilma vastava tehnikata ja osavate käteta oleks ma ilmselt siiani veel rajal olnud! Lõpuks oli veel üks ATV juht ka abiks ning kolme peale saime keti parandatud ning paigastnihkunud esimese käguvahetuse fikseeritud nii, et õnnestus siiski lõpuni sõita.
Oli viies kord sõita, kõige-kõige mudasem ja aeglasem neist üldse, aga nüüd on rohkem motti ja siht järgmine aasta ikka 4h piir ette võtta :)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”