Vändad vaja kinni saada

Remont ja hooldus
Vasta
Suusataja
Rattur
Postitusi: 116
Liitunud: 20. 03. 2004. 16:14

Postitus Postitas Suusataja » 17. 04. 2004. 21:49

Mul probleem vastupidine :) Kuidas saaksin keskjooksu külge vändad kinni - Coda keskjooks ja vändad - miskipärast kipub aga asi end lahti kruvima, nii et vänt hakkab loksuma. Paar korda olen kuuskantvõtmega asja uuesti kinni keeranud ja omaarust piisavalt kõvasti ...aga u 30 km ja kerib jälle lahti...miski õhtul :?: :roll: aidake rattavõhikut

Suusataja
Rattur
Postitusi: 116
Liitunud: 20. 03. 2004. 16:14

Postitus Postitas Suusataja » 20. 04. 2004. 23:53

kas oskab-viitsib keegi miskit arvata?

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3634
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 21. 04. 2004. 06:55

Suusataja kirjutas:Mul probleem vastupidine :) Kuidas saaksin keskjooksu külge vändad kinni - Coda keskjooks ja vändad - miskipärast kipub aga asi end lahti kruvima, nii et vänt hakkab loksuma. Paar korda olen kuuskantvõtmega asja uuesti kinni keeranud ja omaarust piisavalt kõvasti ...aga u 30 km ja kerib jälle lahti...miski õhtul :?: :roll: aidake rattavõhikut
Raske on midagi enamat soovitada, kui korralikult kinni keerata. Odavad handymann-klassi kuuskantvõtmed kõlbavad ainult nagiks seina taguda. Käi mõnest hooldusest läbi või osta korralik padrunvõtme kuuskant-otsik. Mu talverattal on on Coda keskjooks-vändad, olen pingutanud kuni esimese naksuni ja siis natuke tagasi.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 04. 2004. 07:04

siin muidugi oht, et kui oled (pool)lahtiste väntadega ka juba ikka sõitnud siis võib olla vända kinnitusava välja veninud ja siis on raske neid veel pidama saada. kui Kuldari poolt antud õpetussõnad ei aita siis külasta mõnd asjalikumat hooldust ja lase meestel diagnoos panna.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 21. 04. 2004. 07:15

proovi laagri liimi.
mõeldud laagrite, pukside ja ka poltide kinnitamiseks.
ise sain sellega pidama oma pedaali laagri ja suure hammaka kinnituspoltide naksumise.

lisa:
kuuskandil peab olema jah korralik pikka saba (20cm), muidu seda kah kinni ei saa.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 21. 04. 2004. 07:26

Rom kirjutas:proovi laagri liimi.
mõeldud laagrite, pukside ja ka poltide kinnitamiseks.
ise sain sellega pidama oma pedaali laagri ja suure hammaka kinnituspoltide naksumise.
kui mõtled vända kinnituskruvi kruvi keermele seda liimi panna siis toetan ettepanekut. kuid mitte võlli ja vända vahele. kuigi reaalselt ei hoia seda liidet koos mitte kruvi vaid kiilpinnad. kruvi vaid fikseeerib asja. sest miks muidu on vända mahavõtmiseks tõmmitsat vaja.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 21. 04. 2004. 08:21

erikr kirjutas:
Rom kirjutas:proovi laagri liimi.
mõeldud laagrite, pukside ja ka poltide kinnitamiseks.
ise sain sellega pidama oma pedaali laagri ja suure hammaka kinnituspoltide naksumise.
kui mõtled vända kinnituskruvi kruvi keermele seda liimi panna siis toetan ettepanekut. kuid mitte võlli ja vända vahele. kuigi reaalselt ei hoia seda liidet koos mitte kruvi vaid kiilpinnad. kruvi vaid fikseeerib asja. sest miks muidu on vända mahavõtmiseks tõmmitsat vaja.

mul see deore ocktalingi vänt, mis eelmine kevad peale panin, tahab aegajalt peale keeramist(hakkab naksuma) ja siin minu väikese sabaga kuuskant ei aita vaid lasen hawaiis korraliku võtmega keerata.

Ull Miis
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 22. 04. 2004. 19:41

Postitus Postitas Ull Miis » 23. 04. 2004. 11:06

Kui sul vändad nii ära loxunud, et polt või mutter enam teda keskjooxuvõlli küljes kinni ei hoia siis on ?iletiterad abx, paned vända ja keskjooxuvõlli vahele ning püsib kinni ilusti, asi järele proovitud ja nö heaks kiidetud:P!

Vasta

Mine “Hooldus”