Töövõime näitaja koormustestil?

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
vahur
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 05. 08. 2004. 20:38

Töövõime näitaja koormustestil?

Postitus Postitas vahur » 16. 08. 2004. 20:59

Käisin koormustestil spordimeditsiini sihtasutuses ning sain enam-vähem selge pildi oma olukorrast, nüüd teab, kust august tuleb välja ronima hakata :twisted:
Kuid sellesama töövõime näitaja kohta jäigi küsimata (olgugi et see tulemustes kõige suurem ning raami sees number), et kuskohas mina oma tulemusega asun "Harju keskmise" skaalal? Minu arusaamist mööda peaks see number andma suhteliselt võrreldava tulemuse füüsilise vormi ning taastumisvõime kohta, mida aga ei leidnud, oli võrdlustabel. Sihtasutuse lehel oli küll tabel noorsportlaste kohta, kuid mina oma eaga (35) olen pigem veteranide klassi kuuluv. On mingit võrdlustabelit kusagil? Endal oli see 94, 6, loodetavasti järgmisel aastal saab juba suurema numbri...

rattaf2nn
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 15. 03. 2004. 18:38

Postitus Postitas rattaf2nn » 16. 08. 2004. 22:29

Kui palju vatte sa välja väntasid?

vahur
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 05. 08. 2004. 20:38

Postitus Postitas vahur » 17. 08. 2004. 22:29

Vatti sain palju :) aga watte vähe: maksimum oli 275. Ehk siis lõpetasin seal, kustmaalt Lance oma endurance sõitudega alustab...
Aga W üksi ei näita midagi, kõnekam on W/kg (või Wmin/kg) ning ega seegi mul vist kiita pole, siin ühes postituses näidati tunduvalt suuremaid tulemusi. Aga tundub, et seda FI numbrit võib vaid oma arengu tarbeks jälgida, võrrelda pole kellegagi.
Ega ma tegelikult ei lootnudki midagi head peale kevadist ning poolt suve kestnud seanaha vedamist, kuid talveni (mis minu põhihooajaks loodetavasti kujuneb, rattasõit lihtsalt ettevalmistuseks sinna) on 4 kuud aega ning selle ajaga jõuab vormi pisut parandada. Nüüd on vähemalt pulsitsoonid rattasõiduks teada ning saab selle alusel harjutada.

Vasta

Mine “Üldfoorum”