NB! Varastati Scott Octane FX1... Väga ohtlik asi!!!

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Vasta
monarh
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 16. 06. 2006. 05:35

NB! Varastati Scott Octane FX1... Väga ohtlik asi!!!

Postitus Postitas monarh » 16. 06. 2006. 06:53

16. juuni öösel varastati Tallinnas Pelgulinnas maastikujalgratas Scott Octane FX1. Ratas on Eestis päris ainulaadne. Neid on müüdud siin üksikuid eksemplare.Pilt Asja teeb tõsiseks see, et laps magas campingautos, kuhu murdsid sisse ilmselt narkomaanid. Varastasid magava lapse kõrvalt mobiiltelefoni, auto survepesuri, tööriista komplekti ja isegi lapse riided. Samuti avastasid nad siis ka lapse korteri võtmed, millega avasid trepikoja ukse ja kahe korruse vahele jääva turvaukse, mille taga oli jalgratas. Ise ärkasin koera haukumise peale. Siis kuulsin ukse taga luku krõbinat. Seega oli neil plaan ka korterisse sisse tungida. Minu ärkamise ja sammude peale nad lõpuks siis laiali jooksidki, jättes maha räige hävingu. Praegu tänan jumalat, et lapsel oli nii sügav uni ja ta üles ei ärganud ... Politsei käis, tõi koera, kes nuusutas niisama põõsaaluseid. Lisasin lingi, kus on samasugune ratas. Veljed minu omal hõbedased. Ma väga palun kõiki, kes seda teadet loevad - aidake. Ratas rattaks, selle ostab ju mõni hea päev uuegi, aga mis saab meie eludest, meie aust, meie lastest, meie enesehinnangust jne, jne. Narkomaanid ei hooli mitte millestki ja mitte midagi pole nende jaoks püha. Neid tekkib iga päevaga juurde nagu tarakane. Kui keegi muu meid ei aita, siis peab abiks oleme meie kõikide sügav sallimatus sellise saastakihi tegevuse üle. KUI MEIE TAHAME, SIIS ME SURUME NEED RAISAD NURKA.

Lugupidamisega
Raul Palsner
raul.palsner@mail.ee[/img]
Second place is just the first loser.

monarh
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 16. 06. 2006. 05:35

Ja veel...

Postitus Postitas monarh » 16. 06. 2006. 07:03

Kui märkate sellist ratast liikumas siis andke palun vihjeid meilboxi või telefonil 56660016. Kui vihje viib lahenduseni, olen nõus maksma ka vaevatasu.

Raul
Second place is just the first loser.

mrt
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 03. 06. 2004. 15:24

Re: Ja veel...

Postitus Postitas mrt » 16. 06. 2006. 15:47

monarh kirjutas:KUI MEIE TAHAME, SIIS ME SURUME NEED RAISAD NURKA.
Tahame küll, aga õigusega on meil *süsteem* väga perses. Need monstrumid, narkarid või muidu loomad, on ju äsja pulkade tagant vabanenud. Laksavad siis paar kuud sinu poolt kirjeldatud stiilis varastada kuni kukuvad jälle kinni, aga näiteks u 6 kuuks, sest süüdimõistmine ja karistused on sellised. Sittagi sa neilt tagasi ei saa, kuigi nad vahele jäävad...
Nii seletati mulle olukorda politseis, kui mul sarnane asi juhtus. Peale riiete läks ka läpakas, pulsomeeter (720i) jms. ja... pangakaardilt 18tuh krooni, kuna pereliikmed olid pin-koodi lahkelt märkmiku vahele unustanud. Ja siis saadakse se t.ra lõpuks kätte ja, pljääd, ta "ei ole nõus ütlema, kus varastatud asjad pani". Rahast rääkimata. Krt, piinaku! Toppigu saastale nõelad küüne alla! Ei - igaüks teeb oma tööd oma ülesande piires: pätt on käes, paberid on täidetud ja politsei annab asja kohtunikele üle ja teab, et aasta või poole pärast tuleb tal sama meest jälle uute ohvrite avalduste peale otsima hakata...
Vastik lugu, ole tugev!
Need raisad, kelle me nurka peame suruma, istuvad seadusepumba juures!

Kasutaja avatar
.mantis
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 25. 04. 2006. 13:50

Postitus Postitas .mantis » 16. 06. 2006. 17:36

:idea:
Viimati muutis .mantis, 19. 06. 2006. 11:10, muudetud 1 kord.
Tegija kannab kiivrit!

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 360
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 06. 2006. 20:17

.mantis kirjutas:IMO tuleks kõikidel narkomaanidel kuul pähe lasta ja metsa loomadele toiduks viia :roll:
Ahah. Kas isegi siis, kui narkomaaniks osutub sinu perekonnaliige? Jääd ka siis oma arvamusele kindlaks?

koerakoon
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 29. 04. 2006. 20:27

Postitus Postitas koerakoon » 16. 06. 2006. 22:06

Siis istud püssiga kõrval kuni võõrutatud on. Kui ei ei parane oma tõvest siis tuleb likvideerida. Narkar on ohtlik eelkõige oma perele.
3 koera

monarh
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 16. 06. 2006. 05:35

Re: Ja veel...

Postitus Postitas monarh » 17. 06. 2006. 14:20

mrt kirjutas:
monarh kirjutas:KUI MEIE TAHAME, SIIS ME SURUME NEED RAISAD NURKA.
Tahame küll, aga õigusega on meil *süsteem* väga perses. Need monstrumid, narkarid või muidu loomad, on ju äsja pulkade tagant vabanenud. Laksavad siis paar kuud sinu poolt kirjeldatud stiilis varastada kuni kukuvad jälle kinni, aga näiteks u 6 kuuks, sest süüdimõistmine ja karistused on sellised. Sittagi sa neilt tagasi ei saa, kuigi nad vahele jäävad...
Nii seletati mulle olukorda politseis, kui mul sarnane asi juhtus. Peale riiete läks ka läpakas, pulsomeeter (720i) jms. ja... pangakaardilt 18tuh krooni, kuna pereliikmed olid pin-koodi lahkelt märkmiku vahele unustanud. Ja siis saadakse se t.ra lõpuks kätte ja, pljääd, ta "ei ole nõus ütlema, kus varastatud asjad pani". Rahast rääkimata. Krt, piinaku! Toppigu saastale nõelad küüne alla! Ei - igaüks teeb oma tööd oma ülesande piires: pätt on käes, paberid on täidetud ja politsei annab asja kohtunikele üle ja teab, et aasta või poole pärast tuleb tal sama meest jälle uute ohvrite avalduste peale otsima hakata...
Vastik lugu, ole tugev!
Need raisad, kelle me nurka peame suruma, istuvad seadusepumba juures!
Absoluutselt nõus!!!! Tänan toetuse eest.
Second place is just the first loser.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2384
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: NB! Varastati Scott Octane FX1... Väga ohtlik asi!!!

Postitus Postitas MK777 » 04. 06. 2010. 22:30

Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Vasta

Mine “Varastatud rattad”