Aidake ratast valida?

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Aidake ratast valida?

Postitus Postitas mart » 04. 05. 2006. 14:53

Hetkel silma jäänud need nimed. Kas nende nimede seas on ka miskit asjalikku või on saast? Kui on saast, otsin edasi. Kõik ettepanekud teretulnud.

.243 racing, 2-Hip Bikes, 24-Bicycles, 3G Bikes, Action Frame Racing, Aegis, Aerolite, Agent bikes, Agresti, Ahearne Cycles, Airborne, Airnimal, Alutech, American Eagle, Anchor, Anjoni, A.N.T., Anvil Bikes, Argon 18, Arrow Racing, Atrix Sports, Atala, Atomlab, Author, Avanti, Azonic, Aquila Cycles, Bakfiets, Banshee, Basso, Batavus, Batch, Battaglin, Bellesi, Benotto, Be One Bikes, Bergamont, Bergwerk, Bernardi, BH, Biam, Bianchi, Bilenky, Billato, Biomega, Bionicon, Bioracer, Blue, Blue Collar, BMC, Bob Jackson, Bombproof Bikes, Bontrager, Boreas, Bottecchia, Breezer, Brew Racing Frames, Brian Rourke, Bridgestone, Brisa, Brodie Bikes, Brompton, Brooklyn Machine Works, Bruce Gordon, Bruni Bicycles, Bulls, Burley, C4, Cadillac Bicycles, Calfee, Canfield Bro., Cannondale, Canyon, Carbonsports, Carnielli, Carraro, Carrera-Podium, Carver Bikes, Casati, Castellano, Centurion, Cervelo, Charge, Checker Pig, Cheeta , Cheetah, Cherry, Chesini, Chromag, Christiania Bikes, Christini, Chumba Wumba, Cicli B, Cicli Primula, Cinelli, Circle A Cycles, Ciöcc, Clark Kent, Classic, Clifcat, Coconino Cycles, Colnago, Columbine Cycle Works, Columbus, Commencal, Concept Technology, Condor cycles, Controltech, Corima, Corrado Cycles, Corratec, Cortina Cycles, Cotic, Cove, Craftworks, Cramerotti, Crescent, Crumpton, Cube, Curtis, Curtlo, Cyclecraft, Cyclepro, Cycles Marinoni, Da Bomb, Daccordi, Dagger, Dave Lloyd, Dawes, Da Vinci, DBS, Dean, Decathlon, Dekerf, Denti, De Rosa, Devil, Devinci, Diamant, Diamondback, Di Luca Roma, DK, DMR, DNA, Dobbiaco, Don Walker Cycles, Duell, Duratec, Drangonfly, Drössiger, Dynatek, Dyno, Dynamic Comp., Eastern Bikes, Easy Racers, Echo, Eddy Merckx, Edge Cycles, Elan, Electra, Elite, Ellsworth, Empella, Endless Bike, Epic, Epple, EPX, Equinox, Evil Bikes, Extralite, Falcon, Familietandem, Felt, Fetish Cycles, Fidusa, Finnpeak, First Flight Bicycles, Flanders, Flandria Bikes, Flight Bikes, Fluida, Fly, Flyte, Focus, Foes, Fondriest, Formigli, Fort, Fortress Bicycles, frank-bikes, Free Agent BMX, FRM, Fuji, Full-Dynamix, Fusion, Gaansari, Gack, Gary Fisher (Suomi), Gary Fisher, Gazelle, German A, Germans Cycles, Ghost, Gianni Motta, Giant, Gios, Gir?s, Gitane, Gleiss, Goatbike, Granville, Grisley, Grossman, GT, Guerciotti, Gunnar Cycles, Guru, H3O, Habanero, Hairy Gary, Hampsten Cycles, Hanglun, Haro, Hawk Bikes, HBM, Helkama, Herkelmann, Heron, HiTEC, Hoffmanbikes, Hot Chili, HT Bikes, Huffy, Hujsak, Hungary:A, Hunter, Ideal, Identiti Bikes, If Bikes, Insera, Instinct, Intense, Ionic, Iro Cycle, Iron Horse, Isaac, Jackson Bob, Jade Cycles, Jamis, Jan Janssen, Javelin Bicycles, Jericho, Jones Bikes, K2, Kalkhoff, Katarga, Karpiel, KeeWee, Kelly, Kestrel, KHE BMX, KHS, Kickbike, Kildemoes, Kink Bicycles, Kirk Frameworks, Kish, Klein, Knolly Bikes, Koba, Kocmo, Koga Miyata, Kogswell, Kona, Koxx, Krabo, Kronan Cykel, Kross, KTM, Kuips, Kuota, Kuwahara, Kästle, Lahar, Lambert, Landshark, Lapierre, Leader Bike, Lee Cougan, Leggera Bikes, Lemond, Lenz Sport, Leopard Cycles, Litespeed, Lightwave, Liteville, Liyang, Llewellyn Bikes, Longbikes, Longus, Look, Look Cycles USA, Love Bike, Luciano Bicycles, Luna Bicycles, Lyonsport, Magmaa, Marcarini, Marin, Marin, Marinoni, Marschall, Marvil, Marwil, Masi Alberto, Masi (USA), Matra, Maverick, Maxway, Maxx, MBK, McMahon, Mercian, Merida, Merlin, Mg Biker, MgTec, Mikkelsen Frames, Minerva, Mission, Miyata, Mondello, Mongoose, Monoc, Monty, Moon Cycles, Moots Cycles, Moser Cicli, Morati, Morgul Bismark, Motobécane, Mountain Cycle, Mrazek, M Steel Cycles, Muddyfox, Müsig, NAC Bikes, Namaiki, Nevi, Newton, Nicolai, Niner Bikes, Nirve, Nishiki, Norco, Norwid, No Saint, Nox, NS Bikes, Nuzzi, Nöll, Ogle, Olmo, Omega, ONE, Opera, Orange, Orbea, Orbit, ORYX, Oswald, Pace Racing, Paduano, Pakka, Parkpre, Pashley, Passoni, PDC Racing, Pedal Force, Pegoretti, Pennarola, Peugeot Cycles, Phat Cycles, Pilorget, Pinarello, Pirate, Planet X, Plenty, Poison, Polygon, Porsche, Primato, Primo, Principia, Proceed cycles, Prorace, Psycle Werks, Puky, Quintana Roo, RaceBike, Raleigh, Redline, Rewel, Rex, Richard Sachs Cycles, Ridgeback, Ridley Bicycles, Ritchey, Rivendell, Roark, Rocklobster, Rocket, Rock Machine, Rocky Mountain , Rodriguez, Roibike, Rollo, Rossin, Rotwild, Ruchti Bicycle, Ruption, SAB, Sabliere, Salsa, Sano, Santana, Santa Cruz, Santos, Saracen, Scapin, Schauff, Schmolke, Schwinn, Scott, Setavento, Serotta, Seven Cycles, Shaft, Siga, Simoncini, Simplon, Sinister Bikes, Sintesi, Skeppshultcykeln, Slingshot, Snakebike, Snike, Snipes Bicycles, Softride, Soil, Solid, Soma, Somec, Soulcraft, Specialized, Spectrum-Cycles, Spin, Sportivo, Sprint, Steelman Cycles, Stein, Steinbach, Steppenwolf, Stevens Bike, Storck Bicycles, Storck Organic, Strida, Strong Frames, Sunn - Ranska, Surly, SWD Racing, SyCip, Taillefer, Taylor Bicycles, Teschner, Terry, Terry Dolan, TiCycles, Tifosi Cycles, Time, Timeless, Titus, TNT, Tomac, Tommasini, Tom Teesdale/T.E.T., Top Team, Torelli, Transition Bikes, Trek, Trenga, trioBike, TST, Tubus, Tunturi, Turner Bikes, Turro, Twenty Four, Tähtipyörä, Univega, Utopia, Vail Cycle Works, VanDessel, Van Nicholas, Vanguard, Vanilla, Velotraum, Ventana, Versus Cycles, Vicini, Vicious Cycles, Villiger, Viner, Vitus, VooDoo, V Process, Walser, We The People, Wheeler, Whistle Bikes, Whyte, Wiesmann, Wilier, Wilson Cycles, Worksman, XTension, Yeti, Yaqui, Zinn Cycles
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3634
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 04. 05. 2006. 15:04

Pride?
Pilt
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2496
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 04. 05. 2006. 15:07

Jah, väga hea. Sobib. Võta see oma postitus lahti. Joo ära kolm 2-liitrist Karu õlut. Pane selga poest ostetud Robin-Hoodi kostüüm. Võta kätte kostüümi juurde kuuluv iminapaga varustatud nool ja vibu. Sihi ja lase ekraani pihta. Siis võta joonlaud ja mall. Mõõda ekraani tabanud iminapa tsentist 3,8 cm raadiusega ring, määra nurk horisontaal tasandist 125 kraadi. See nimi mis selle koha peal on, ongi sinu ideaal ratas.

janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Postitus Postitas janek179 » 04. 05. 2006. 15:07

Panther?
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee

kalev
Rattur
Postitusi: 519
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 04. 05. 2006. 15:09

FES?
BT?
Gan Well?
Nessuno?
Nagasawa?
Bare Knuck.?
Viimati muutis kalev, 04. 05. 2006. 15:18, kokku muudetud 2 korda .

villemv
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 31. 10. 2005. 17:39

Postitus Postitas villemv » 04. 05. 2006. 15:12

Kodanik Met*lane (nimi muudetud ja salastatud) teadis rääkida, et Authoriga ei saa võistlusel käia. Nii et vaata, et Authorit (eriti Tractionit) ei osta.

Kasutaja avatar
MaT
Rattur
Postitusi: 248
Liitunud: 25. 01. 2005. 13:46

Postitus Postitas MaT » 04. 05. 2006. 15:15

.
Viimati muutis MaT, 29. 12. 2012. 14:57, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 04. 05. 2006. 15:19

villemv kirjutas:Kodanik Met*lane (nimi muudetud ja salastatud) teadis rääkida, et Authoriga ei saa võistlusel käia. Nii et vaata, et Authorit (eriti Tractionit) ei osta.
aitab sellest tractioni leimamisest. tunnen ise mitut meest kes oma tractioniga übervingete rataste omanikele koti pähe on tõmmanud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

villemv
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 31. 10. 2005. 17:39

Postitus Postitas villemv » 04. 05. 2006. 15:31

aitab sellest tractioni leimamisest
Vabandust, väljendasin ennast segaselt. Ei tahtnud seda Tractionit sugugi maha teha. Pigem tahtsin öelda, et iga rattaga, mis sõidab võib võidu sõita. Ainult oleneb, mis tasemel.

k kohuke
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 04. 02. 2006. 14:51

Postitus Postitas k kohuke » 04. 05. 2006. 15:34

aga mart kuhu jäid sinu nimekirjast hinnapommi lipulaevad Oskar ja Olümpia??? :D

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2496
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 04. 05. 2006. 15:34

villemv kirjutas:
aitab sellest tractioni leimamisest
Vabandust, väljendasin ennast segaselt. Ei tahtnud seda Tractionit sugugi maha teha. Pigem tahtsin öelda, et iga rattaga, mis sõidab võib võidu sõita. Ainult oleneb, mis tasemel.
Eiei, mis vabandust? Tuled siia Authorit maha tegema? Tõmbame sind kohe Clubbersi häbipinki!

koerakoon
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 29. 04. 2006. 20:27

Postitus Postitas koerakoon » 04. 05. 2006. 16:42

Kas antud teema pole mitte härra Mardi veider nali erinevate rattavõrdlejate arvel?
3 koera

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2496
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 04. 05. 2006. 17:10

koerakoon kirjutas:Kas antud teema pole mitte härra Mardi veider nali erinevate rattavõrdlejate arvel?
Mina seda küll ei arva.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 360
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 04. 05. 2006. 17:11

koerakoon kirjutas:Kas antud teema pole mitte härra Mardi veider nali erinevate rattavõrdlejate arvel?
Bingo! Ja mitte üldse veider nali vaid iroonia/sarkasm.
Häda on selles, et tavaline keskmine küsija tuleb jutuga "plaanin ratta ostmist, valikusse on jäänud rattad A, B, ja C. Milline neist oleks parim?" Punkt. Sellise lakoonilise info peale ei oska mitte keegi, mitte midagi soovitada.
Et diskussiooni tekitada peab küsija ennast iseloomustama, avaldama oma kavatsused ratta kasutamise osas ning rääkima veidi, milles seisnevad tema kõhklused valiku langetamisel A, B või C kasuks.
Kui seda infot ei ole siis pole ka millestki rääkida.

Raido79
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 25. 04. 2006. 11:17

Re: Aidake ratast valida?

Postitus Postitas Raido79 » 04. 05. 2006. 19:13

sry for OT:kuid kaua sa kirjutasid neid rattamarkei :D :D
/////ALPINE

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Aidake ratast valida?

Postitus Postitas Mati » 04. 05. 2006. 19:44

Raido79 kirjutas:sry for OT:kuid kaua sa kirjutasid neid rattamarkei :D :D
www. ... . ... :arrow: CTRL+A :arrow: CTRL+C :arrow: CTRL+V
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
.mantis
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 25. 04. 2006. 13:50

Postitus Postitas .mantis » 04. 05. 2006. 21:07

Õige valik on Eldorado või Sarda :D
Ega "ereliukasel" ka midagi häda pole :roll:

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 04. 05. 2006. 21:17

ma ei tea kas ma olen ainuke jorss või mis, aga millegipärast ei ole need takkajärgi kaagutamised enam ei iroonilised ega ka naljakat. Mardi postitusest oleks nagu piisanud. Nüüd on aga rahvas nagu külamutid ümber avariiauto...
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 04. 05. 2006. 22:41

veloman32 kirjutas:ma ei tea kas ma olen ainuke jorss või mis, aga millegipärast ei ole need takkajärgi kaagutamised enam ei iroonilised ega ka naljakat...
Ära nüüd rahvast eemale peleta, mul alles ratta valik poolel teel.
Loodan vargsi, et teema alguses kirja pandud tagasihoidlik nimekiri kutsub rahvast oma arvamust avaldama. See lihtsustab ja julgustab mul oma tulevast valikut tegema. Näiteks praegustest postitustest on mul enim abi olnud Superiori lühikesest, konkreetsest ja tuumakast vastusest. Just selliseid ma ootangi.

To k kohuke: Käisin Jannseni "Hinnapommis", et sinu soovitatud Oskarit ja Olümpiat vaadata ja näppida. Polnud kumbagi, mõlemad olid müüdud. Googeldasin, et mõlemast rohkem inffi saada. Oskarist inffi ei leidnud, küll aga Olümpiast. Olümpia ei sobi, sest sellega on kehv maanteel kihutada ja tollega ei saa ma jälle metsas sõita, kui tahtmine tuleb.
To kalev : Nagasawa, Gan Well, Nessuno on tellimus trekiraamid?! Taas kord tiba targem, juhuks, kui vaid puidul/betoonil, käikudeta ja piduriteta sõiduriista valida.
To Mati: Tegu pole lihtlabase copy-pastega - algallikas vajas kohendamist enne siia ülesriputamist.
Viimati muutis mart, 05. 05. 2006. 01:17, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

k kohuke
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 04. 02. 2006. 14:51

Postitus Postitas k kohuke » 04. 05. 2006. 23:34

mart kirjutas: Olümpia ei sobi, sest sellega on kehv maanteel kihutada ja tollega ei saa ma jälle metsas sõita, kui tahtmine tuleb.
no kurat mul polnud vähimatki õrna aimu,et sellise nimega firmasid veel kusagil leidub,igaljuhul võib neid oskareid ja olümpiaid,mida mina hinnapommis ja anne turul näinud olen võrrelda säästumarketi saastaga,kes vb on kunagi tartu anne turult läbi hüpanud siis see teab millest ma räägin,neid rattaid,kui nii võib neid nimetada on seal vist praegugi müügil,kahju,et pilti ei leidnud nendest elukatest :?

Vasta

Mine “Jalgrattad”