Soovitage jalgratast niisama linnas ringi sõitmiseks

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Tulev
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 03. 08. 2005. 09:02

Soovitage jalgratast niisama linnas ringi sõitmiseks

Postitus Postitas Tulev » 12. 04. 2007. 10:29

Tere!

Nimelt on peagi suurenemas minu igapäevane liikumistrajektoor kesklinnas ühest otsast teise. Oma Kona Kula'ga ei taha väga koguaeg mõttetult ringi sõita ja see pole niivõrd linnaratas, pigem ikka oma otstarbega.

Põhimõtteliselt oleks vaja midagi, mis ei maksaks väga palju, kuni 6500 ma arvan, mis kannataks auklikke Tallinna teid, oleks mugav ning peaks kaua vastu, käigud pole olulised, trummelkäiguvahetaja vist käraks kah. Mida robustsem seda parem.

Ise siin olen mõelnud mingite Treki cruiserite peale aga kindlasti on veel igasuguseid... tore oleks, kui ratas lahe välja ka näeks. On olemas veel ka mingeid kokkupandavaid rattaid vist - kunagi igatahes müügil leidus. Kergus oleks ka teretulnud.

Aga andke soovitusi nö. hea lõbusõidu ratta tarvis. 8)

Tulev
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 03. 08. 2005. 09:02

Ise küsin ise vastan

Postitus Postitas Tulev » 04. 05. 2007. 15:55

Nonii. Tundub, et häid soovitusi ei saanud.
Ostsin Trek "Rail 3" - 2006 a. cruiseri. Mugav peal istuda, rahulikult vändata ja väiksemaid vahemaid läbida. Väga kerge ratas on. Jooksud pole muidugi nii head kui deore omad, tänavaprahiga plekist porilauad veidi kolisevad, aga see pole suurem miinus.

Kasutaja avatar
mulkago
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 15. 01. 2007. 16:04

Re: Ise küsin ise vastan

Postitus Postitas mulkago » 04. 05. 2007. 16:10

Tulev kirjutas: tänavaprahiga plekist porilauad veidi kolisevad, aga see pole suurem miinus.

Mis moodi see tänavapraht porikad kolisema paneb?

Tulev
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 03. 08. 2005. 09:02

Re: Ise küsin ise vastan

Postitus Postitas Tulev » 04. 05. 2007. 16:12

mulkago kirjutas:
Tulev kirjutas: tänavaprahiga plekist porilauad veidi kolisevad, aga see pole suurem miinus.

Mis moodi see tänavapraht porikad kolisema paneb?
Peenike kruus ja liiv jms. lendab vastu porilauda, mis on plekist ja sellest tulenebki. Ma ei pidanud tõesti siinkohal silmas maha visatud prahti vms. Teisel rattal on mul tavalised eemaldatavad plastmassist porilauad, nendega sellist värki muidugi pole.

Kasutaja avatar
mulkago
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 15. 01. 2007. 16:04

Postitus Postitas mulkago » 04. 05. 2007. 21:01

Selge 8)

Vasta

Mine “Jalgrattad”