HOBBY HALLI ratas SARDA NEVADA 26

Komplektsed jalgrattad. MTB, Road, Trekk, CC, BMX. ...
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
wetsuit
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 24. 06. 2003. 06:20

HOBBY HALLI ratas SARDA NEVADA 26

Postitus Postitas wetsuit » 25. 04. 2004. 16:10

Tere!
On kellegil mingit kogemust või infot Hobby Halli jalgrattast 18 käiguline Sarda Nevada 26 ATB sport variant meestele.
Olen väga tänulik info eest!
speedoboy25@hot.ee
Kui on midagi plaanis kus mängus vesi siis anna teada:-)))

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 25. 04. 2004. 16:29

Ei, aga ainke mõte Sarda ostmiseks on vist see, et saab soodsalt järelmaksuga osta. Muidu, hoia eemale, leiab koduturult sama raha eest paremaid rattaid küll

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 25. 04. 2004. 16:29

Rahulikuks sõiduks kõlbab,kuid midagi enamat EI.Parem ära osta :evil:

Kasutaja avatar
Konflict
Rattur
Postitusi: 311
Liitunud: 16. 04. 2003. 20:21

Postitus Postitas Konflict » 25. 04. 2004. 16:38

Mina kll sardat ei ostaks 100% kindel. Kui lihtsalt niisama sõita vaikselt rahulikult siis vb. Aga mingit töökindlust jne sellest rattast kll ei leia. parem osta Optima või midagi saad vähemalt hoolduse 1 aastaks tasuta.

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Postitus Postitas velosipedist » 25. 04. 2004. 18:31

Mina ka sardat ei ostaks aga huvitav kui palju foorumlasi ise kunagi mõne Sardaga sõitnud on :?: :roll: mina küll pole....(pole vist ka paljust ilma jäänud)

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 25. 04. 2004. 18:39

velosipedist kirjutas:Mina ka sardat ei ostaks aga huvitav kui palju foorumlasi ise kunagi mõne Sardaga sõitnud on :?: :roll: mina küll pole....(pole vist ka paljust ilma jäänud)
Korra sai maal sugulaste juures õlle järel käidud - mu naise merida kalahari on ikka jupp maad etem, a õlle sain kohale toimetatud küll :D

reimers66
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 28. 10. 2003. 12:36

Postitus Postitas reimers66 » 25. 04. 2004. 18:40

SARDA=SARA :D pole mõtet sellist osta isegi rahulikuks sõidux! muid marke saab ju ka liisida niiet...
BIANCHI ASSET 3000SL
album_personal.php?user_id=496
Tel. 5170557

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 25. 04. 2004. 18:53

Nu ise olen omal ajal sardaga sõitnud (Sierra oli mudeli nimi) ja saab sõidetud küll, igal pool saab sõita, ega mees sõidab ju, mitte ratas. Aga loomulikult võib peaaegu sama raha eest saada võib'olla et parema ratta. Kuid ei ole kindel, kuna ta ju päris odav. Oma Sardaga läbisin tervelt Otepää maratoni ja täitsa hästi läks (oli mu elu esimene võistlus- head emotsioonid; ratas töötas korralikult).
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 25. 04. 2004. 19:28

kuidas garantiiga lood on? endal oli kunagi hobbyhallist ostetud blue fox, mis sai siin tartu kandis karpi pakitud ja postkontorisse viidud, kust ta vist tln-sse saadeti ja paar nädalat seal sellega pusiti (mitmed pisivead, mida kohapeal rattapoes oleks lihtne olnud kõrvaldada). võibolla on nüüd teeninduspunkte mujalgi (ja ma ei tea, kus täpselt sa eladki)

Kasutaja avatar
5TH ELEMENT
Rattur
Postitusi: 250
Liitunud: 07. 04. 2003. 01:22

Postitus Postitas 5TH ELEMENT » 25. 04. 2004. 22:12

minu meelest täiesti mõttetu raharaiskamine :evil: pole hästi kursis, mis nad seal maksavad aga üks oli vist midagi 4k isegi (sis juppidega), mille eest saab juba üpris korraliku kasutatud velo (deore/LX).

ja ühed sarad kõik tõesti, vahe ehk ainult rattakellas ja seisujalas.

see on sama hea, kui osta nt 130.000 EEK-u eest mingi nööpauto, mille väärtus poole a pärast heal juhul 30k. selle sarda eest saad ka hiljem ehk 700kr.

aga eks ise tead, kui peab ilmtingimata just uus olema, siis julgeks soovitada kasvõi nt classic'ut, mida müüb HE ja garantiid jne. sõber eelmine kevad ostis classic Maxx'i ca 2,6k-ga ja pühapäevaratturina kärab küll.

aga eks ta nii ole, et kui oled juba midagi paremat maitsta saanud, siis tunnetad, et rattal ja rattal on ikka vahe küll ja seda mitte välimuses, vaid juhitavuses, kiirenduses, kvaliteedis jne ning vähemaga juba hea meelega enam ei lepi.

Ull Miis
Rattur
Postitusi: 26
Liitunud: 22. 04. 2004. 19:41

Postitus Postitas Ull Miis » 26. 04. 2004. 07:26

Hobby Holly kaupadest mina soovitan ülisuure kaarega mööda käia:D!!!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 26. 04. 2004. 07:45

need kes soovitavad sellest rattast suure kaarega mööda käia soovitavad tegelikult kõigist selle hinnaklassi ratastest mööda käia. tõde on see, et selles hinnaklassis pole ratastel sisuliselt mingit vahet, sama taseme jupid ja terasraam. vahet pole mis nimi on raami peale kirjutatud.
kui aga inimesel rohkem raha rattaostuks pole siis on need kaarega möödakäimise tekstid IMHO mõttetud. lisaks on hobbyhallil lihtne järelmaksuskeem, selle ratta puhul sissemaks vaid 1250, ratta hind 3100.
kasutatud ratta ostu puhul võib minna OK kuid võib ka kärsata sest kassett, piduriklotsid, kett, kaelekad ja koonused võivad juba lõpukorral olla kui pole hästi hoitud. kõik teavad mis need jupid ka odavamast otsast maksavad ja kes mata tunnist pausi ei pannud see oskab arvutada täiendava kulu protsendi juba makstud ratta hinnast. enamus kipub oma soovitusi jagades unustama, et kõik ei teeni võrdselt ja paljud ei teeni veel üldse. enne vaja koolikohustus ära täita. see mis ei kõlba sinule ei tähenda seda, et see ei võiks olla kellelegi teisele parim.
tasuks vaadata sama hinnaklassi ja tasemega optimat, authorit, classicut või pantherit, nende puhul saab vähemalt garantiihoolduse müüjalt või oma kodulinnast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 26. 04. 2004. 07:54

erikr kirjutas: enamus kipub oma soovitusi jagades unustama, et kõik ei teeni võrdselt ja paljud ei teeni veel üldse. enne vaja koolikohustus ära täita. see mis ei kõlba sinule ei tähenda seda, et see ei võiks olla kellelegi teisele parim.
tasuks vaadata sama hinnaklassi ja tasemega optimat või pantherit, nende puhul saab vähemalt garantiihoolduse müüjalt või oma kodulinnast.

samad sõnad.

lisaks veel niipalju et hind ja kvaliteet ei ole seal paigas
ja selliste asjade ostu puhul tasub kindlasti jälgida garantii ja üldse hooldusremondi võimalust (mis kataloogi kaupadel ei ole vist kuigi hea)

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 26. 04. 2004. 08:01

meesterahvas peaks jah endale ostma ratta ikka kodu lähedalt. Sest tükke hakkab lendama ikka ja hea kui müüja/töökoda võtta on. Samas mu õde ostis eelmisel sajandil (vist 97`aastal vms.) HobbyHallist punase ratta. Naisterahva käe all (max 500 km. aastas) kestab. Kulumaterjale on korra vahetatud kuid muidu kestab.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 26. 04. 2004. 08:28

See Sarda mudel,kus on esi-ja tagaamort,on idiootsus.Selle ostavad endale inimesed,kes lihtsalt asjast midagi ei tea või on maitsetult edevad.Aga see tavaline Sarda on tegelikult täiesti normaalne odav ratas,ta on isegi tunduvalt parem,kui kui mõnes rattapoes müüdavad rattad(kindlasti ma ei reeda seda rattapoodi ja ratast).Selle Sarda üks ja peaaegu ainuke viga on see,et nad on niiöelda tehaseseades ehk koonuste ja kodarate jms tähtsate sõlmede olukord on nagu loterii-kui veab on ok,kui ei vea on p.....Kui see ratas osta,tuleks ta HEA spetsialisti käe alt läbi lasta.Kuid ka see maksab ja kas ta enam nii odav ja mugav osta ongi.Lisaks rattapoest ostetud rattaga kaasneb juba eelmainitud tasuta hooldus mingi aja jooksul ja see on ratta eluiga ja sõidumõnu arvestades väga tähtis moment.

Vasta

Mine “Jalgrattad”