Raami kõrv

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Raami kõrv

Postitus Postitas Andres L » 04. 10. 2003. 10:37

Paar päeva tagasi võtsin endal ratta täiesti lahti ja keerasin ka raami kõrva ära et seda lähemalt uurida, ja mis selhus selgus et seal on mõra sees et õigel ajal avastasin.Mis arvate, kas peaks uue ostma lasta proovida keevitada kusagil? Kui uue siis kus neid müüakse ning palju need maksta võivad?Mul on Author.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Raami kõrv

Postitus Postitas erikr » 04. 10. 2003. 12:35

Bambu kirjutas:Paar päeva tagasi võtsin endal ratta täiesti lahti ja keerasin ka raami kõrva ära et seda lähemalt uurida, ja mis selhus selgus et seal on mõra sees et õigel ajal avastasin.Mis arvate, kas peaks uue ostma lasta proovida keevitada kusagil? Kui uue siis kus neid müüakse ning palju need maksta võivad?Mul on Author.
siis mine authori poodi ja osta/telli kohe uus.
täie laksu pealt tagakäikar kodatratesse saada....what a mess ...
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Cyc
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 02. 06. 2003. 19:37

Postitus Postitas Cyc » 04. 10. 2003. 18:34

osta uus (need mingi 50-350,- vast), pole mõtet hakata keevitama. ise astusin paar aastat tagasi omal kõrva katki, kuna hoog oli korralik läks vahetusse igasugu juppe (mõned kodarad, kett, trossi kõri jne) mina võrdleks kõrva katkiminekut autol mootori kokkujooksmisega, järsku käib pauk ja sittagi pole enam teha... lisaks veel ehmatus ja kes teab mida inimene sel hetkel teha võib

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 04. 10. 2003. 18:41

Kui mõra sees, siis pole muud teha kui uus osta. Minu GT kõrv maksis pea 500, aga peaks odavamalt saama. Mõne korra olen veel kõveraks selle kõrva kukkunud, aga siis on aidanud sellest, et olen lasknud selle siis sirgeks painutada.
Muide, kuidas selline mõraga kõrv käiguvahetust mõjutas, oli tunda et on ebatäpne :?:
I was made for this... :wink:

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 04. 10. 2003. 20:11

tavaline ratta-käigukõrv maksab 50.-
aga kui peaks olema mõni eestis väga haruldane ratas,siis ei ole seda kõrva lihtsalt eestist saada ja võib lõpuks kohale jõudes tõesti 500.- ka maksta :twisted:

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 04. 10. 2003. 20:58

tann kirjutas:Kui mõra sees, siis pole muud teha kui uus osta. Minu GT kõrv maksis pea 500, aga peaks odavamalt saama. Mõne korra olen veel kõveraks selle kõrva kukkunud, aga siis on aidanud sellest, et olen lasknud selle siis sirgeks painutada.
Muide, kuidas selline mõraga kõrv käiguvahetust mõjutas, oli tunda et on ebatäpne :?:
käiguvahetust mõjutas küll, korralikult oli tunda, eks ma nüüd mööda poode hakka ringi tuiama:P

Ray
Rattur
Postitusi: 302
Liitunud: 17. 04. 2003. 13:20

Postitus Postitas Ray » 04. 10. 2003. 21:26

tann kirjutas:Kui mõra sees, siis pole muud teha kui uus osta. Minu GT kõrv maksis pea 500, aga peaks odavamalt saama. Mõne korra olen veel kõveraks selle kõrva kukkunud, aga siis on aidanud sellest, et olen lasknud selle siis sirgeks painutada.
Muide, kuidas selline mõraga kõrv käiguvahetust mõjutas, oli tunda et on ebatäpne :?:

Kas ostsid selle extremest?

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 04. 10. 2003. 21:28

Ray kirjutas:
tann kirjutas:Kui mõra sees, siis pole muud teha kui uus osta. Minu GT kõrv maksis pea 500, aga peaks odavamalt saama. Mõne korra olen veel kõveraks selle kõrva kukkunud, aga siis on aidanud sellest, et olen lasknud selle siis sirgeks painutada.
Muide, kuidas selline mõraga kõrv käiguvahetust mõjutas, oli tunda et on ebatäpne :?:

Kas ostsid selle extremest?
Extreme'ist jah millalgi eelmine aasta, aga asi oli selles ka, et sellist asja varuosana polnud ja kohe oli vaja ja siis võeti teise ratta küljest lihtsalt ära
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 05. 10. 2003. 20:24

Mul läks kõrv pooleks ja tegin ise uue:

album_page.php?pic_id=353

aga see oli ajapuudusel. Arvan, et parem on osta uus:)

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 05. 10. 2003. 21:36

Jack kirjutas:Mul läks kõrv pooleks ja tegin ise uue:

album_page.php?pic_id=353

aga see oli ajapuudusel. Arvan, et parem on osta uus:)
mul endal vedelab ka kodus üks gt kõrv (kui kellegil soovi andku teada) aga sellest ma endale teha ei saa kuna see mis minu rattal on on hoopis teistsugune kui teistel, teiseks tal on 2 kinnitus polti, ühesõnaga peab uue ostma/ tellima. Ma muidu korraks isegi loksutasin peas Sinu ideed.

Vasta

Mine “Jupid”