Shimano STX

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
HUS
Rattur
Postitusi: 79
Liitunud: 17. 04. 2003. 09:22

Shimano STX

Postitus Postitas HUS » 01. 09. 2003. 17:11

Kusimus nimelt selles, et kaua seda seeriat enam ei toodeta? Pakutakse uht STX tagarummu ning esi- ja tagavahetajatega MTB-d siin Taanis mulle suht odavalt (muud jupid ok minu arvates, shifterid ja pidurilingid XT, esirumm LX) aga kui seda seeriat enam tootmises kaua pole, siis nende juppide vanus ja seega ka seisukord... St siin annaks ju tanaval vaga edukalt soita aga Eestisse tuua...

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 01. 09. 2003. 17:19

No ega kui on uus asi ja korras, siis küll hullu pole. Mina ntx panin oma rattale see aasta uue tagavahetaja peale(XT). Selline oli ka enne, aga ratas(GT Avalance) ise on 1997 aasta mudel kui nüüd ei eksi ja siis ühesõnaga suht vana mudeli käiguvahetaja ka ju peal. Põhjus miks vana panin oli see, et sain odavalt ja tehti veel selgeks, et võrreldes uute ja suhteliselt ümarate ja voolujoonelistega on minu käiguvahetaja tunduvalt kergem :lol: Ja ma mingit viimast malli taga ei aja ka, nii et olen igati rahul, ega vanem mall ei tähenda, et veel viletsam, kõigest vanem ja vb isegi töökindlam :idea:
I was made for this... :wink:

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Shimano STX

Postitus Postitas mart » 02. 09. 2003. 15:37

HUS kirjutas:Kusimus nimelt selles, et kaua seda seeriat enam ei toodeta?..
STX seeria tootmine lõpetati 1998. Siis oli edetabel selline:
Shimano MTB '98: XTR, Deore XT, Deore LX, STX-RC, STX, Alivio, Acera-X, Altus, DX jne. Praegu vastaks STX umbes Deore/Aliviole.

Kasutaja avatar
Kris
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 13. 10. 2003. 12:31

Re: Shimano STX

Postitus Postitas Kris » 14. 10. 2003. 11:23

mart kirjutas:
HUS kirjutas:Kusimus nimelt selles, et kaua seda seeriat enam ei toodeta?..
STX seeria tootmine lõpetati 1998. Siis oli edetabel selline:
Shimano MTB '98: XTR, Deore XT, Deore LX, STX-RC, STX, Alivio, Acera-X, Altus, DX jne. Praegu vastaks STX umbes Deore/Aliviole.
Ise sõidan praegu STX-RC- ga. Iseenesest päris rahul... Huvitav, millele see praegu vastaks ja milline on üldse momendi edetabel käiguvahetustes.

?

Vasta

Mine “Jupid”