amordi ost (RST)

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
kruvi
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 03. 2004. 19:14

amordi ost (RST)

Postitus Postitas kruvi » 15. 05. 2004. 23:03

on plaanis omale mingisugune amort soetada. veloplusi kodukalt leidsin RST Aerosa AET
tahaks teada, on seda mõtet osta? või on ta kehvavõitu?. on kellelgi kogemusi sellisega?
veel on seal 100 krooni odavam RST Omega AET
mis nende vahe siis üldse on?[/url]
spetsialiseeritud
Pilt

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 15. 05. 2004. 23:43

endal esimene mainituist,vahet ei oska kommenteerida kuna pole Omegat proovida saanud aga muidu on täitsa ok kahvel,oma kaalu/hinna suhe on vist küll parim,maitse asi öeldakse selle kohta sest ta on üsna tuim või pigem aeglase tagasilöögiga kuid mulle just selline meeldib.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 16. 05. 2004. 06:33

Andres L kirjutas:endal esimene mainituist,vahet ei oska kommenteerida kuna pole Omegat proovida saanud aga muidu on täitsa ok kahvel,oma kaalu/hinna suhe on vist küll parim,maitse asi öeldakse selle kohta sest ta on üsna tuim või pigem aeglase tagasilöögiga kuid mulle just selline meeldib.
Olen iseenda jaoks avastanud siin foorumis OTSINGU, mis antud teema kohta andis SELLISE tulemuse.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 16. 05. 2004. 18:13

kruvi kirjutas:kui pika käiguga RST Aerosa AET on :?:
89 mm
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Andres L
Rattur
Postitusi: 196
Liitunud: 14. 07. 2003. 15:27

Postitus Postitas Andres L » 16. 05. 2004. 22:06

veloman32 kirjutas:
Andres L kirjutas:endal esimene mainituist,vahet ei oska kommenteerida kuna pole Omegat proovida saanud aga muidu on täitsa ok kahvel,oma kaalu/hinna suhe on vist küll parim,maitse asi öeldakse selle kohta sest ta on üsna tuim või pigem aeglase tagasilöögiga kuid mulle just selline meeldib.
Olen iseenda jaoks avastanud siin foorumis OTSINGU, mis antud teema kohta andis SELLISE tulemuse.


?????????

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 17. 05. 2004. 09:52

Andres L kirjutas:
veloman32 kirjutas:Olen iseenda jaoks avastanud siin foorumis OTSINGU, mis antud teema kohta andis SELLISE tulemuse.
?????????
oi jah.olin kogemata tsiteerinud valet inimest.see vihje käis tglt Kruvile.SRY :oops:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 17. 05. 2004. 10:28

veloman32 kirjutas:Olen iseenda jaoks avastanud siin foorumis OTSINGU, mis antud teema kohta andis SELLISE tulemuse.
Ja selles otsingu tulemuses toodud RST Aerosa kaalu osas tunnistan, et ei saa üldse aru. Kaalusin ka oma amordi ära ja tulemuseks 1,9 kg :twisted: :roll: :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 18. 05. 2004. 08:31

Ostsin ka AEROSA AET?i ja olen siiamaani rahul :lol: Sõitnud etappi Autorit ja Mulgi maratoni. :D Ühtki halba sõna ei ütleks.Kaaluks sain 1570 g.ilma käbita!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 18. 05. 2004. 09:13

seattoledo kirjutas:Ostsin ka AEROSA AET?i ja olen siiamaani rahul :lol: Sõitnud etappi Autorit ja Mulgi maratoni. :D Ühtki halba sõna ei ütleks.Kaaluks sain 1570 g.ilma käbita!
Asi hakkab huvitavaks minema, kuda need kaalud nii erinevad saavad olla :roll: vahe kuni 400g :?: . Kas ikka toru oli ka amordil küljes (see mis läbi headtube läheb).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 18. 05. 2004. 09:21

mina kaalusin eelmisel suvel oma käega V+ elektroonilisel kaalul leti peal. Amort oli nii nagu letist võeti. Torud värgid küljes ja puha.
Äkki on partii/aastakäik kaaluerinevuse põhjuseks ?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 05. 2004. 09:22

Mati kirjutas:Asi hakkab huvitavaks minema, kuda need kaalud nii erinevad saavad olla :roll: vahe kuni 400g :?: . Kas ikka toru oli ka amordil küljes (see mis läbi headtube läheb).

mis seal imeliku on et kaalud erinevad.Igaühel on ju raam erinev ja paljud lõikavad üleliigse osa amordi torust ära.samuti on käbid erinevate raskustega.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3992
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 18. 05. 2004. 09:36

Nii suur vahe ei saa tulla käbist ja torust.
Tehase andmed on 1590 koos täispikkuses toruga.

Mina sain 1590 koos käbi ja alumise kaelakausiga ja natuke lõigatud toruga:
http://rio.ee/~kirsa/kaalud.htm

Mati: mida käsi ütleb, on sul seal mõne teise amordiga võrrelda.
Käe järgi on asi sama kaaluga kui manitou skareb elite ja pool kilo kergem kui judy xc.
Muide kaaluteemas oled sa saanud IKE grippide kaaluks palju rohkem kui mina. Kas sa need plastmassjunnid ikka võtsid otsast ära, millega nad poest tulevad. Mina sain 26gr paar ehk 13gr tükk - äkki kaal valetab?
Nii odaval asjal võib muidugi tootekvaliteet erinev olla ja amort on sul ka tõenäoliselt uuem aasta, aga mine tea.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 18. 05. 2004. 10:28

Andrus K kirjutas:mina kaalusin eelmisel suvel oma käega V+ elektroonilisel kaalul leti peal. Amort oli nii nagu letist võeti. Torud värgid küljes ja puha. Äkki on partii/aastakäik kaaluerinevuse põhjuseks ?
Kirsa kirjutas:...Mati: mida käsi ütleb, on sul seal mõne teise amordiga võrrelda. Käe järgi on asi sama kaaluga kui manitou skareb elite ja pool kilo kergem kui judy xc. Muide kaaluteemas oled sa saanud IKE grippide kaaluks palju rohkem kui mina. Kas sa need plastmassjunnid ikka võtsid otsast ära, millega nad poest tulevad. Mina sain 26gr paar ehk 13gr tükk - äkki kaal valetab? Nii odaval asjal võib muidugi tootekvaliteet erinev olla ja amort on sul ka tõenäoliselt uuem aasta, aga mine tea.
Krt mai tea! Kaalutud on jubinad elektroonilise kaaluga, mis ei ole küll kõige edevam mudel, aga ei usu, et väga valetab (ntx raam nüüd küll enam palju kergem olla ei saa). Grippide osas eksisin, see on ikka paari kaal :!: Amort on mudu ostetud eelmine aasta, tõenäoliselt on 2002 toodang/mudel. See asi ei anna mulle rahu :!: :? Pole küll eriline weightweeny, aga puht sportlik huvi on nüüd tekkinud juba küll.
Viimati muutis Mati, 18. 05. 2004. 11:02, kokku muudetud 2 korda .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 18. 05. 2004. 10:48

Mati kirjutas: Krt mai tea! Kaalutud on jubinad elektroonilise kaaluga... Amort tõenäoliselt on 2002 toodang/mudel. See asi ei anna mulle rahu :!: :?
http://www.gambacicli.it/rst.htm
annab RST Aerosa AET kaaluks 1700gr :?
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 18. 05. 2004. 17:43

Mati kirjutas: Krt mai tea! Kaalutud on jubinad elektroonilise kaaluga, mis ei ole küll kõige edevam mudel, aga ei usu, et väga valetab (ntx raam nüüd küll enam palju kergem olla ei saa)...
Kui tegu minu laenatud kaaluga, siis ei usu küll, et selline eksimus kaalust tuleb. Ise olen mitmete juppide kaalusid kontrollinud teiste kaaludega ja üle 5 gr eksimust küll pole tuvastanud (mida raskem ese, seda suurem eksimus). Olgu jupp siis 2 gr või 2 kilo.

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 18. 05. 2004. 23:38

Amordi ostsin Velo+ ist,poes elektronkaalul sain kaaluks 1590 g.Saagisin toru parajaks,so.-21g.Lihtne arvutus näitab,et lõplikuks kaaluks jäi 1569 g.ehk siis 1570 g.nagu varem kirjutasin.Kodus kaalusin ära ainult mahasaetud osa,kuna kaal üle kilo ei kaalu :cry: Velo+ ist ostsin amordi ikka koos toruga ja nii ta ka poes kaalule läks.See on ka vastus Mardile.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 19. 05. 2004. 09:25

margo kirjutas:
Mati kirjutas: Krt mai tea! Kaalutud on jubinad elektroonilise kaaluga, mis ei ole küll kõige edevam mudel, aga ei usu, et väga valetab (ntx raam nüüd küll enam palju kergem olla ei saa)...
Kui tegu minu laenatud kaaluga, siis ei usu küll, et selline eksimus kaalust tuleb. ...üle 5 gr eksimust küll pole tuvastanud (mida raskem ese, seda suurem eksimus). Olgu jupp siis 2 gr või 2 kilo.
Ei usu ka ise, et kaal probleemiks on :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Jupid”