LX, XT ja veel jaburaid tähekombinatsioone...

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
crn
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 06. 05. 2004. 18:25

LX, XT ja veel jaburaid tähekombinatsioone...

Postitus Postitas crn » 23. 06. 2004. 16:42

Nimelt eelmise aasta alguses ostetud Trek 4300 sai soetatud plaaniga seda vastavalt vajadusele täiendada. Nüüd on see aeg käes: vahetusse lähevad esimese matsuga käiguvahetajad.

Isiklikel kogemustel ja teiste juttudel baseerudes panin mõttes kokku paari ette XT ja taha LX. Seda sellepärast, et esivahetajate hinnavahed on piisavalt väikesed, et investeerida XT-sse. Ma ei taha vastikus olukorras mõelda, et pidin ma sealt nüüd kokku hoidma. Tagavahetaja valisin hinnaredelilt välja - praegune Acera on väga lahja (ja oma lühikese elu minu kätes ja jalus ära elanud :twisted: ), sõbra Deore kippus Lossimägedes siin-seal väheks jääma.

Nüüd sai teise sõbraga vaadatud V+ hinnakirja. Tema kui minust teadjam võistlusrattur ütles, et maksa ikka see 400 krooni rohkem ja võta taha kah XT - tasub ära (LX=1090;XT=1490) Küsiks, et kas tasub ennast tõesti see raha ära, oli selles jutus iva sees või mitte? Igasugused nõuanded on teretulnud.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Re: LX, XT ja veel jaburaid tähekombinatsioone...

Postitus Postitas Ruve » 23. 06. 2004. 17:09

crn kirjutas:Nüüd sai teise sõbraga vaadatud V+ hinnakirja. Tema kui minust teadjam võistlusrattur ütles, et maksa ikka see 400 krooni rohkem ja võta taha kah XT - tasub ära (LX=1090;XT=1490) Küsiks, et kas tasub ennast tõesti see raha ära, oli selles jutus iva sees või mitte? Igasugused nõuanded on teretulnud.
tagavahetajatel on jäikuse vahe täiesti tuntav. samas pead ka lenksule panema korralikud vahetajad kui tahad hästi töötavat komplekti. soovitaks neid, hind ka soodne. viewtopic.php?t=4036

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 23. 06. 2004. 20:28

Väga vabandan,aga need lingid on müüdud.
Head jaani.

Vasta

Mine “Jupid”