CM212 kadentsiandur

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
skogvarg
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 28. 09. 2004. 07:10

Postitus Postitas skogvarg » 23. 05. 2005. 22:40

nii nii
nagu ma aru saan jätab kergem raud suuremad varud ja ei kuluta nii palju energiat kui raske raud.
Ise olen sõitnud enamus aega võimalikult raske rauaga ja üritanud siis jalad kiiresti liikuma saada. On välja kujunenud mingi kindel kadents, millega sõidan, lihtsalt ei ole powaa kiiremateks liigutusteks, sellega ei ole vahet kas sõidan kerge rauaga või raskega, raskega lihtsalt saan kiiremini edasi. Jalalihas on mul suur ja pigem ühe raske pingutuse jaoks mõeldud. (olen teinud kunagi 210 kg kükke, praegu vast teeks ühe küki 170 kg ära)
Aga siit ka küsimus, kas on mingi hea-lihtne-standard meetod, kuidas mõõta kadentsi, kui ei omata vastavat seadeldist?
Endal on spido - ciclomaster CM 212, mille soetasin u. 4 aastat tagasi Tartust ski&surfist. Sellel seadeldisel on olemas väli, kus kirjas "C 0".
Mäletan, et peale soetamist lugesin juhendist välja nii palju, et tegemist on "mingi pedaalide pöörete arvu mõõtjaga" - tol ajal see asi mind eriti ei huvitanud. Praeguseks seda juhendit mul enam pole.
Ei ole täheldanud et sel väljal oleks olnud mingit muud numbrit või kirja kui eelpooltoodu.
Kaasas mingit lisavarustus ei olnud(pedaali külge käivat magnetit või lisajuhet)
Küsisin ka poest - mis see on - ei kostetud midagi.
Ka netist ei ole midagi asjalikku selle kohta leidnud.
Kui keegi omab sama mudelit ja oskab midagi kosta, siis oleksin info eest tänulik.
Ise kahtlustan et ei peagi olema lisajuhet või varustust, võibolla peab kuidagi selle funktsiooni aktiviseerima vms.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1251
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 24. 05. 2005. 07:31

skogvarg kirjutas:Aga siit ka küsimus, kas on mingi hea-lihtne-standard meetod, kuidas mõõta kadentsi, kui ei omata vastavat seadeldist?

Ise kahtlustan et ei peagi olema lisajuhet või varustust, võibolla peab kuidagi selle funktsiooni aktiviseerima vms.
Väga lihtne. Võtad spido stopperi, lased nt 30 seki kerida ja loed ise ära mitu vändapööret tegid. Siis korrutad selle kahega :!: Kui sa seda paar korda teinud oled, oskad juba ise tunde järgi öelda, palju sul mingil hetkel kadents on. Kõvemad vennad on pulsokad seetõttu ära visanud, kui kasutud asjad.

Aktiveeri või mitte see funktsioon, aga kust saab see spido andmeid sinu vändapöörete kohta ilma igasuguse lisavarustuseta??
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 05. 2005. 07:55

skogvarg kirjutas: Ka netist ei ole midagi asjalikku selle kohta leidnud.
Kui keegi omab sama mudelit ja oskab midagi kosta, siis oleksin info eest tänulik.
Ise kahtlustan et ei peagi olema lisajuhet või varustust, võibolla peab kuidagi selle funktsiooni aktiviseerima vms.
http://81.169.156.242/image/product/COM ... Z2T-il.jpg
http://www.hibike.de/katalog/deutsch/17 ... ehoer.html all paremal viimane
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”