Kuidas ma seda teen?

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
TõnuJ
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 02. 03. 2004. 16:59

Kuidas ma seda teen?

Postitus Postitas TõnuJ » 01. 08. 2004. 15:30

Elus on ike nii, et üks asi viib teiseni ja nii tekkis mul teemat "Milleks ma...." lugedes küsimus, et....kuda te oma - nagu suusatreener Alaver kuskil sõnastas - tahtelis-moraalseid omadusi treenite või arendate?
Et kas näiteks plaanitud trenn saab tehtud sõltumata ilmast(padukas, külm, sopp, jne.)
Et kui ikka tööpäeva lõpuks on ull väsimus kallal, siis mis nipiga suudate ikkagi riided vahetada ja rattaselga istuda? Diivan elutoas on ju nii kutsuvalt pehme ja äkki tuleb telekast mingi hea film või saadegi näiteks...
Rattatrenn koos lisadega(riietumine, rattahooldus) võtab ju vähegi mingit tulemust jahtijatel päris hea mitusetu tundi....Kuidas te seejuures pere ja sellest tulenevate kohustustega hakkama saate ja pere teie hobiga? Kas süümekaid ei teki, kui näiteks juba neljandal või viiendal või kuuendal õhtul nädalas olete trennis ja naine samal ajal üksi või lastega kodus ja nii iga nädal?

GK
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 27. 07. 2004. 23:05

Postitus Postitas GK » 01. 08. 2004. 16:04

Jaa... hea teema... aga sina räägid päevadest... mina räägiksin kuudes...
Näiteks kevad laagrid :? ... karm ju... mingi kuu või rohkem ära, tagasi tuled siis juba uus mees sinu voodis :P ... kes prantsusmaal ja mujal klubides, nendest ma ei räägi...
Aga mind aitab tavaliselt pleier... kuulad musa ja sõidad, eriti hea...

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 01. 08. 2004. 16:23

GK kirjutas:Aga mind aitab tavaliselt pleier... kuulad musa ja sõidad, eriti hea...
...ja kui tagant annab auto signaali (on väljasõiduohus) ja ma ei kuule siis tagajärjed on eriti head........ :twisted: :evil:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

GK
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 27. 07. 2004. 23:05

Postitus Postitas GK » 01. 08. 2004. 17:19

No ma sõidan ju niigi nii tee ääres kui võimalik (kui olen üks itrennis), ja signaali kuuled nii või naa... ega ma siis nii kõvasti ka ei kuula...
Ja tavaliselt sõidab treener taga...

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 02. 08. 2004. 07:56

mina teen seda niimoodi, ei kujutagi teistmoodi ette juba enam :D

Vasta

Mine “Treening”