põlve külg kisub valusaks

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
ravend
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 19. 04. 2005. 07:42

põlve külg kisub valusaks

Postitus Postitas ravend » 24. 07. 2006. 10:07

tere,

sellel aastal on hakanud sõitmise ajal vasaku põlve vasak osa valusaks muutuma. just see koht, kus see mingi kont seal on. paremini ei oska kirjeldada. järgmistel päevadel segab natuke ka kõndimist see valu.
sõidan juba teist aastat klippidega ja klippide/sadula/lenksu asendit muutnud ei ole. ehk siis asend peaks koguaeg sama olema aga nüüd on hakanud millegipärast sõit jalale mõjuma.
oskab keegi äkki mingit nõu anda? sadul on suhteliselt eespool või siis äkki mitte piisavalt.

ette tänades,

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 24. 07. 2006. 11:14

Mine kirurgi juurde, soovitavalt Artrosportkliinikusse Annuse juurde, tal kõige rohkem kogemusi. Mul sama teemat on korra lõigatud, siis kruvidega ähvardatud ja lõpuks tehtud laserravi + toidulisandid ja hetkel on enamvähem.

Ah jaa - enne kohtumist aja põlv korralikult valusaks, on kergem diagnoosida, sest kui sulle pöidlaküüs kõõluste vahele aetakse on muidu raske öelda kus valusam on.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 24. 07. 2006. 16:23

Mul oli 2 aastat tagasi sama viga (kui ma kirjeldusest õieti aru sain). Nimelt astudes ühelt suuremalt astmelt alla läks kõõlus kuidagi halvasti ja sai vigastada seal põlve välisküljel. Algul mõtlesin, et asi läheb üle, aga läks hoopis hullemaks. Jooksu trenni tehes, eriti just kui sprinti tegin (põrutas kõvasti) lõi selja alaossa ka mööda närve valu sisse. Kõige paremini oli valu tunda trepist alla astudes. Lahti sain pika ravimisega, igakord kui trenni läksin, siis panin soojakreemi (kapsikam vms) peale ja sidemega kinni, peale trenni külma ja diclaci ka. Kogu see jama kestis mul ikka päris mitu kuud, kui mitte aasta kokku.
velo.clubbers.ee

Vasta

Mine “Treening”