E-bike rattapood Männiku tee 96G

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Vasta
Wiilik
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 12. 2008. 21:39

E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Wiilik » 14. 12. 2008. 21:55

Hea uudis kõigile jõuluvanadele:
http://www.e-bike.ee/

Järgmine nädal siis laos olev kaup suure allahindlusega saadaval. Eriti hea hinnaga pidavat sokid, kindad ja muud riided olevat - vähemasti niikaua kui kaupa jätkub.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas mart » 15. 12. 2008. 12:45

Wiilik kirjutas: http://www.e-bike.ee/
.
teema juba oktoobris avatud
viewtopic.php?f=4&t=22740
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
SEpp
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 22. 05. 2004. 21:58

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas SEpp » 16. 12. 2008. 00:01

Wiilik kirjutas:Hea uudis kõigile jõuluvanadele:
http://www.e-bike.ee/

Järgmine nädal siis laos olev kaup suure allahindlusega saadaval. Eriti hea hinnaga pidavat sokid, kindad ja muud riided olevat - vähemasti niikaua kui kaupa jätkub.
Selle veebilehe peale pole küll erilist tõmmet tulla seda poodi kusagilt pärapõrgust otsima.
Tüüpiline spordi- ja rattapede vaatab enne virtuaalselt kauba üle ja kui sobib siis tuleb kohale ning ostab (või tellib interneti kaudu).

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Villem T » 16. 12. 2008. 09:01

SEpp kirjutas:rattapede
"Veloseksuaal" on poliitiliselt korrektne termin (ehk maakeeli "jalgrattaihar"?).

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2047
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas UrmasL » 16. 12. 2008. 13:59

Villem T kirjutas:
SEpp kirjutas:rattapede
"Veloseksuaal" on poliitiliselt korrektne termin (ehk maakeeli "jalgrattaihar"?).
Kuidas glamuurirattapede transleerida korrektselt? Siis teaks ennast maakeeles määratleda...

Aga ise klikkasin ka e-bike lingile ja targemaks ei saanud tuhkagi. No midagigi võiks vihjata. Niisama ei viitsi kohale vedada ennast.

Wiilik
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 12. 2008. 21:39

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Wiilik » 16. 12. 2008. 22:55

Veebileht on jah nadi võitu, ent nagu seal ka kirjas on, siis E-bike on uuenemisel. Nii veebilehe kui ka ka füüsilise poe osas. See ka üks põhjus, miks suur osa kaubast laohinnaga müüki läheb.

Usun siiski, et tasub kaema tulla - kohapeal on täiesti arvestatav kaubavalik. Ning rõhutaks - E-bike pole netipood. Ka HE kodulehel pole detailset tootekataloogi, ent kas see tähendab, et pood on lage? Ei - vaata et parim Eestis suisa. Füüsiliselt eksisteerivate poodide puhul ei ole veebileht veel kogu tõde :)

Aga mida seal siis näha ikkagi on? Näiteks Campa riided on kiireimatele ligi poole hinnaga. Samuti korralik valid talverattale sobilike detaile olematute hindadega.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2714
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas dr Holden » 16. 12. 2008. 22:56

Villem T kirjutas:
SEpp kirjutas:rattapede
"Veloseksuaal" on poliitiliselt korrektne termin (ehk maakeeli "jalgrattaihar"?).
Tahan öelda rattapede ja ütlen ka nii, ka enda kohta kui vaja! Ja ükski könn ei tule seda head ning olemust täpselt iseloomustavat väljendit ümber nimetama.

Aitab juba meile küll, sõna "neeger" ei tohi enam öelda - peab ütlema, et " ei jäänd tedagi!" :D

Sry for OT, aga äkki aitab, Villem, sellest uudissõnast, mille väljaütlemiseks isegi keel ei paindu.
Oleks siis üks kord, aga vist su otsingumootor otsib välja iga teema, kus sõna RATTAPEDE mainitakse ning sinna lisandub kohe Villemi kommentaar teemal .....


Rattapoe kohta pole midagi halba öelda, Campa jooks aeti kiirelt ja odavalt sirgeks ning peab senimaani. Mujal poodides "osavnäppude" pooolt tehtud jooksul kippusid kodarad lahti põruma. Kodanik Linkgreim tunneb asja!

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Villem T » 17. 12. 2008. 08:54

holden kirjutas:
Villem T kirjutas:
SEpp kirjutas:rattapede
"Veloseksuaal" on poliitiliselt korrektne termin (ehk maakeeli "jalgrattaihar"?).
Tahan öelda rattapede ja ütlen ka nii, ka enda kohta kui vaja! Ja ükski könn ei tule seda head ning olemust täpselt iseloomustavat väljendit ümber nimetama.

Aitab juba meile küll, sõna "neeger" ei tohi enam öelda - peab ütlema, et " ei jäänd tedagi!" :D

Sry for OT, aga äkki aitab, Villem, sellest uudissõnast, mille väljaütlemiseks isegi keel ei paindu.
Oleks siis üks kord, aga vist su otsingumootor otsib välja iga teema, kus sõna RATTAPEDE mainitakse ning sinna lisandub kohe Villemi kommentaar teemal .....


Rattapoe kohta pole midagi halba öelda, Campa jooks aeti kiirelt ja odavalt sirgeks ning peab senimaani. Mujal poodides "osavnäppude" pooolt tehtud jooksul kippusid kodarad lahti põruma. Kodanik Linkgreim tunneb asja!
Holden, loomulikult võid sa enda kohta öelda kuidas tahad, ei pea isegi seda "ratta"-värki juurde lisama kui ei soovi. Ja enda meietamise kohta puuduvad samuti piirangud.
Teeb kohe südame soojaks kui mu postitused sulle nii hinge lähevad, et tundub nagu neid palju oleks. Palju postitusi tähendab ju teadagi mida. Keele painutamine on puhas peenmotoorika, see on harjutatav.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2714
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas dr Holden » 17. 12. 2008. 23:06

Villem T kirjutas:"Veloseksuaal" on poliitiliselt korrektne termin (ehk maakeeli "jalgrattaihar"?).
Villem T kirjutas:Holden, loomulikult võid sa enda kohta öelda kuidas tahad, ei pea isegi seda "ratta"-värki juurde lisama kui ei soovi. Ja enda meietamise kohta puuduvad samuti piirangud.
Teeb kohe südame soojaks kui mu postitused sulle nii hinge lähevad, et tundub nagu neid palju oleks. Palju postitusi tähendab ju teadagi mida. Keele painutamine on puhas peenmotoorika, see on harjutatav.
Kle, äkki aitab sellest OT-st. Tahtsin sind ainult korrale kutsuda, kuna juba kolmas kord kuu aja jooksul risustad sa erinevaid teemasid oma "uudissõnaga". No ei aja naerma, tee mis tahad!
Siiber!

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Villem T » 18. 12. 2008. 10:17

holden kirjutas:Kle, äkki aitab sellest OT-st. Tahtsin sind ainult korrale kutsuda, kuna juba kolmas kord kuu aja jooksul risustad sa erinevaid teemasid oma "uudissõnaga". No ei aja naerma, tee mis tahad!
Siiber!
Kes ära suri ja sinust foorumipolitsei tegi? Ja kuigi seda on kindlasti raske uskuda, ei ole sinu naerutamine minu prioriteetide nimekirjas kuigi kõrgel.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Mati » 18. 12. 2008. 10:47

Heissan poikar. Ma panin teile K.Lemani nimelises kindavõitluse klubis ringiaja kinni. Saate privas jätkata :wink: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7992
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas KaupoR » 18. 12. 2008. 15:09

Wiilik kirjutas:Hea uudis kõigile jõuluvanadele:
http://www.e-bike.ee/

Järgmine nädal siis laos olev kaup suure allahindlusega saadaval. Eriti hea hinnaga pidavat sokid, kindad ja muud riided olevat - vähemasti niikaua kui kaupa jätkub.
Milleks selline reklaam ja kisa kui täna poodi sisse ei olnud võimalik saada? Või olin ma vales kohas (Männiku teelt keerasin mingisse hoovi, ukse peal oli E-Bike logod ja puha). Igatahes olin kohal 12:50, siis lugesin ukselt silti, et avatud alates 13:00. Olin pool 2 uuesti tagasi - ikka uks lukus. Ma veel sõitsin teisest linna otsast kohale, krt vihastasin end seaks.
If everything's under control, you're going too slow!

Wiilik
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 12. 2008. 21:39

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas Wiilik » 18. 12. 2008. 18:07

KaupoR kirjutas:
Wiilik kirjutas:Hea uudis kõigile jõuluvanadele:
http://www.e-bike.ee/

Järgmine nädal siis laos olev kaup suure allahindlusega saadaval. Eriti hea hinnaga pidavat sokid, kindad ja muud riided olevat - vähemasti niikaua kui kaupa jätkub.
Milleks selline reklaam ja kisa kui täna poodi sisse ei olnud võimalik saada? Või olin ma vales kohas (Männiku teelt keerasin mingisse hoovi, ukse peal oli E-Bike logod ja puha). Igatahes olin kohal 12:50, siis lugesin ukselt silti, et avatud alates 13:00. Olin pool 2 uuesti tagasi - ikka uks lukus. Ma veel sõitsin teisest linna otsast kohale, krt vihastasin end seaks.
Pood avatud E - R kell: 14.00 - 18.00 --- http://www.e-bike.ee/
Loomulikult on äärmiselt kahetusväärne, et poe uksel on vanast ajast silt, et avatud alates 13:00. Aga pood on läbimas uuenduskuuri ning seetõttu esineb apsakaid. Alates kella kahest oli aga pood avatud. Loodan, et see apsakas ei peletanud Sind jäädavalt E-bikest eemale:)

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7992
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: E-bike rattapood Männiku tee 96G

Postitus Postitas KaupoR » 18. 12. 2008. 19:51

Wiilik kirjutas: Loodan, et see apsakas ei peletanud Sind jäädavalt E-bikest eemale:)
Selleks korraks kindlasti - läksin sinna otsima mõnda konkreetset asja, kuid tagasiteel astusin sisse Velo+'i ja sain ostud tehtud.
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Rattapoed”