Mehed / naised

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2047
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 22. 09. 2003. 22:04

Corrosion kirjutas:Naiste eliidis küll vist pole vaja litsentsi :roll: Ly Paat juba ootaks sind, kui temale ära teeksid, siis oleks alles asi :)
Litsentsi kohta ei tea aga Ly'le mina maratonis enam vastu ei saa. Krossis veel arvatavasti saaks aga pole olnud au koos ühes stardis võistelda.

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 23. 09. 2003. 10:34

Corrosion kirjutas: Ly Paat juba ootaks sind, kui temale ära teeksid, siis oleks alles asi :)
Enne jahtub vist küll põrgu ära kui mina Lyle ära panen.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2047
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 25. 09. 2003. 07:59

marion kirjutas:Ega ma rohkem ei olekski naiste harrastajate sõidule läinud. Ainus jama on see, et vahetevahel on eliidil sellised mäed, et ma ei julge alla vaadatagi, sõitmisest rääkimatagi. :)
Tead ega need nais-eliitlased ka mingid kamikaatsed pole. Sinu eelis äkki olekski see, et oled tehnilistel kohtadel osavam? Siledal maal järgi saamine on muidugi keeruline :roll:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 09. 2003. 08:02

UrmasL kirjutas:
marion kirjutas:Ega ma rohkem ei olekski naiste harrastajate sõidule läinud. Ainus jama on see, et vahetevahel on eliidil sellised mäed, et ma ei julge alla vaadatagi, sõitmisest rääkimatagi. :)
Tead ega need nais-eliitlased ka mingid kamikaatsed pole. Sinu eelis äkki olekski see, et oled tehnilistel kohtadel osavam? Siledal maal järgi saamine on muidugi keeruline :roll:
Ega ja seal naiste eliidis on see tase ikka päris ebaühtlane samuti. Umbes nii, et on esimene, siis tükk tühja, siis teine ja tükk tühja ja siis hakkavad enam vähem tulema pundis. :lol: Seega on sul Marion täitsa shansse, eriti siis kui viitsid kõik etapid sõita - stabiilsus viib võitude kõrval vahest ka vägagi kaugele :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

oioioi

Postitus Postitas velosipedist » 25. 09. 2003. 19:29

UrmasL kirjutas:
Tead ega need nais-eliitlased ka mingid kamikaatsed pole. Sinu eelis äkki olekski see, et oled tehnilistel kohtadel osavam? Siledal maal järgi saamine on muidugi keeruline :roll:

Heh, ma pakun et naiseliitlased on siin enamus foorumlastest tehnilistel kohtadel osavamad ja sirgel ei pruugi järgi saada, sest teatavasti naised ju nõrgem sugupool, aga treenimine teeb osavaks;)

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2047
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: oioioi

Postitus Postitas UrmasL » 25. 09. 2003. 23:02

velosipedist kirjutas:Heh, ma pakun et naiseliitlased on siin enamus foorumlastest tehnilistel kohtadel osavamad ja sirgel ei pruugi järgi saada, sest teatavasti naised ju nõrgem sugupool, aga treenimine teeb osavaks;)
Enda pealt vaadates julgen väita, et olen naiseliitlastest tehnilistel kohtadel osavam. Sirgete peal järgi saamine on iseasi. KJK naised(tüdrukud) ju teevad enamus trenni maanteel.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Re: oioioi

Postitus Postitas www » 26. 09. 2003. 09:45

UrmasL kirjutas:
velosipedist kirjutas:Heh, ma pakun et naiseliitlased on siin enamus foorumlastest tehnilistel kohtadel osavamad ja sirgel ei pruugi järgi saada, sest teatavasti naised ju nõrgem sugupool, aga treenimine teeb osavaks;)
Enda pealt vaadates julgen väita, et olen naiseliitlastest tehnilistel kohtadel osavam. Sirgete peal järgi saamine on iseasi. KJK naised(tüdrukud) ju teevad enamus trenni maanteel.
:idea: naistel on jõudu vähem, sirgetel ei jõua väga vunkida
:idea: sõidustiil pehmem, ei võeta suuri riske tehakse vähem sellest sõltuvaid lollusi
:idea: minnakse kergemini paanikasse rasketes olukordades

juba ned overend on oma championi raamatus on kirjeldanud võistlust kus mehed panid enamus mingist seinast alla käna naised aga tulid puhtalt :?:

stereotüüp naiseliidi sõitjast kes kaotab harrastajatele langustel ja võidab sileda ja sirge peal ei pea minu meelest paika :wink:

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1251
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 26. 09. 2003. 09:55

Mina toetan Urmase seisukohta. Miks vastuolus Ned Overendi jutuga - tõen ei ole meie naiseliit siiski nii eliit, kui Ned silmas pidas. Grete ja KJK tiimi neiud on sirgetel tegijad, seda olen ka omal jalal tunda saanud.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 26. 09. 2003. 09:58

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 18:53, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 26. 09. 2003. 10:01

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 18:53, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Re: oioioi

Postitus Postitas velosipedist » 26. 09. 2003. 13:57

UrmasL kirjutas:
velosipedist kirjutas:Heh, ma pakun et naiseliitlased on siin enamus foorumlastest tehnilistel kohtadel osavamad ja sirgel ei pruugi järgi saada, sest teatavasti naised ju nõrgem sugupool, aga treenimine teeb osavaks;)
Enda pealt vaadates julgen väita, et olen naiseliitlastest tehnilistel kohtadel osavam. Sirgete peal järgi saamine on iseasi. KJK naised(tüdrukud) ju teevad enamus trenni maanteel.


Tamme Tiidust oled kunagi kuulnud? ega nad koguaeg maanteed ei tee/ole teinud, tonn vahele, maaris või hanna võtaks laskumisi sinust ka võibolla kiiremini(kuigi ei oska täpsemalt muidugi tegelikult kommenteerida, sest pole sind ju sõitmas näinud)kiiremini...vähemalt enamusest siin siis

SuurKisa
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 22. 07. 2003. 13:37

Postitus Postitas SuurKisa » 26. 09. 2003. 18:48

grete ja ly vist v6idavadki ainult..peaks kah rohkem treenima,äkki oleks v6imalik neile ära teha..olen veel noorem natuke,nii et miks mitte(väikese huumoriga :D )

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 27. 09. 2003. 10:06

SuurKisa kirjutas:grete ja ly vist v6idavadki ainult..peaks kah rohkem treenima,äkki oleks v6imalik neile ära teha..olen veel noorem natuke,nii et miks mitte(väikese huumoriga :D )
Ega sa mingil juhul neile ära ei teeks, kui sa just trenni ei tuleks. Nende treeningmaht on megasuur, et see nr oleks müstiline :) Sellega on saavutaud kõva vastupidavus, mida võistlustel vaja.
No Pain No Gain

SuurKisa
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 22. 07. 2003. 13:37

Postitus Postitas SuurKisa » 27. 09. 2003. 10:48

sul on 6igus..vahepeal olidki plaanid kohe trenni minna,aga igasugu vigastusi on nii palju,et ma tapaks end suure koormusega ära..las nad siis s6idavad-v6idavad. :o

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 27. 09. 2003. 11:02

Corrosion kirjutas:
SuurKisa kirjutas:grete ja ly vist v6idavadki ainult..peaks kah rohkem treenima,äkki oleks v6imalik neile ära teha..olen veel noorem natuke,nii et miks mitte(väikese huumoriga :D )
Ega sa mingil juhul neile ära ei teeks, kui sa just trenni ei tuleks. Nende treeningmaht on megasuur, et see nr oleks müstiline :) Sellega on saavutaud kõva vastupidavus, mida võistlustel vaja.
miks sa arvad,et kõik on kinni treeningmahus?

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 27. 09. 2003. 19:54

Ruve kirjutas:
Corrosion kirjutas:
SuurKisa kirjutas:grete ja ly vist v6idavadki ainult..peaks kah rohkem treenima,äkki oleks v6imalik neile ära teha..olen veel noorem natuke,nii et miks mitte(väikese huumoriga :D )
Ega sa mingil juhul neile ära ei teeks, kui sa just trenni ei tuleks. Nende treeningmaht on megasuur, et see nr oleks müstiline :) Sellega on saavutaud kõva vastupidavus, mida võistlustel vaja.
miks sa arvad,et kõik on kinni treeningmahus?
On, sellest on aru saada, vaata kasvõi jalalihaseidki :) Nad teevad põhiliselt mntd ja see annab hea vastupidavuse ja kusjuures ei tapa ära kui sa just mtbga iga päev seda trikki kaasa ei tee :roll: Ma arvan, et igasugusest jobust saab hea sõitja kõva trenni korral, vähese trenni korral ei arene ju midagi...
No Pain No Gain

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 27. 09. 2003. 20:00

Alvaro kirjutas:Mina toetan Urmase seisukohta. Miks vastuolus Ned Overendi jutuga - tõen ei ole meie naiseliit siiski nii eliit, kui Ned silmas pidas. Grete ja KJK tiimi neiud on sirgetel tegijad, seda olen ka omal jalal tunda saanud.
kui xc nendega kokku satud muutub arvamus ka sellest küljest :wink:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 28. 09. 2003. 20:01

Corrosion kirjutas:
Ruve kirjutas:
Corrosion kirjutas: Ega sa mingil juhul neile ära ei teeks, kui sa just trenni ei tuleks. Nende treeningmaht on megasuur, et see nr oleks müstiline :) Sellega on saavutaud kõva vastupidavus, mida võistlustel vaja.
miks sa arvad,et kõik on kinni treeningmahus?
On, sellest on aru saada, vaata kasvõi jalalihaseidki :) Nad teevad põhiliselt mntd ja see annab hea vastupidavuse ja kusjuures ei tapa ära kui sa just mtbga iga päev seda trikki kaasa ei tee :roll: Ma arvan, et igasugusest jobust saab hea sõitja kõva trenni korral, vähese trenni korral ei arene ju midagi...
Põhiline on ikka andekus st. geenid. Igast jobust kõva trenni puhul asja ei saa. Nii Lance Armstrong kui Jan Ullrich olid mõlemad juba 22 aastaselt maailmameistrid. Muud ei ola vaja vist lisada.

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 28. 09. 2003. 20:09

No hea sõitja all ma ei mõelnud Lance ega Jani. Eesti mõistes hea sõitja e tubli harrastaja. :)
No Pain No Gain

Vasta

Mine “Üldfoorum”