Kahvel

Rattadetailid ja abiained. Raamist õlideni.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
1995rp
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 22. 04. 2011. 18:36

Kahvel

Postitus Postitas 1995rp » 21. 09. 2011. 10:09

Tere

Plaan osta rattale kõvakahvel.Silma jäänud kaks varjanti oskab keegi midagi head halba nende kohta rääkida.
Rattaks Scott hübriid.

http://www.ebay.com/itm/HYLIX-MTB-Rigid ... 992wt_1460

http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=65378

tänades

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Kahvel

Postitus Postitas pärnu rattur » 21. 09. 2011. 13:47

See ebay kahvel tuleb Taiwanist. Väljaspoolt ELi tellitud asjadele keevitatakse veel käibekas ka osta. Garantiid on ka UK'ga parem ajada kui Taiwaniga. Kahvlite enda kohta ei oska midagi öelda.
Ärge näkku lööge! [/OT]

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kahvel

Postitus Postitas mart » 21. 09. 2011. 13:53

1995rp kirjutas:Tere

Plaan osta rattale kõvakahvel.Silma jäänud kaks varjanti oskab keegi midagi head halba nende kohta rääkida.
Rattaks Scott hübriid.

http://www.ebay.com/itm/HYLIX-MTB-Rigid ... 992wt_1460

http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=65378

tänades
Otsetaivani pood tundub suht kobe olevat, kui vaadata mida ta ka muud pakub.
Xylix on nende oma bränd,
• Headtube size: 1'1/8",
• Rake : 38mm
• Approx Weight: 510g (with 310mm steer tube)
• Axle to Crown: 45cm

Kinesis-e tootjamaa ka samast kandist.
• Steerer: Alloy 1 1/8” 300mm
• Wheel: 700c
• Rake: 45 mm
• Weight: 625g
• Crown height: 405mm

Xylitol on kergem, kõrgem ja vähem närviline.
Kinesis on madalam, närvilisem ja omab soliidsemat IS kinnitust. Lisaks on tal kinnituskohad pikale porilauale.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Kahvel

Postitus Postitas _KRIS_ » 21. 09. 2011. 14:10

pärnu rattur kirjutas:See ebay kahvel tuleb Taiwanist. Väljaspoolt ELi tellitud asjadele keevitatakse veel käibekas ka osta. Garantiid on ka UK'ga parem ajada kui Taiwaniga. Kahvlite enda kohta ei oska midagi öelda.
Just paari tunni eest sain oma kahvli kätte. Tuli Hong Kongist ja maksma ei pidanud kontoris midagi.

haigo
Rattur
Postitusi: 166
Liitunud: 21. 04. 2005. 12:44

Re: Kahvel

Postitus Postitas haigo » 21. 09. 2011. 14:25

Tegelikult see maksukohustus ei teki ainult siis, kui postkontoris küsitakse.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Kahvel

Postitus Postitas serxx » 21. 09. 2011. 19:21

Konkreetsel eBay müüjal on kauba juures märge, et väärtuseks märgitakse $12, seega ei ole vaja midagi maksta.
Will mark the value as $12 to avoid customs trouble for buyers...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11886
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kahvel

Postitus Postitas erikr » 21. 09. 2011. 19:28

serxx kirjutas:Konkreetsel eBay müüjal on kauba juures märge, et väärtuseks märgitakse $12, seega ei ole vaja midagi maksta.
võib toimida, võib mitte toimida
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Kahvel

Postitus Postitas serxx » 21. 09. 2011. 19:45

Minu kogemus ütleb, et toimib.
Samas on tollil õigus kahtluse korral pakk lahti kiskuda ja otsida sealt arvet (mida nad ei leia). Kui tekib kahtlus väärtuses, võidakse arve puudumisel ka ise tuletada miski keskmine hind ja selle põhjal maksud väänata. Ma hetkel ei tea kedagi, kelle puhul niimoodi toimitud oleks, kuid mul on pakk vähemalt korra kindlasti tollis lahti võetud. Ja ükskord kui väärtus pakil ületas tollitava limiidi ja mainisin, et ostsin selle eBayst, nõuti konkreetset eBay linki.
Tellimusi aasiast/usast tehtud sadades.

prot
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 28. 08. 2011. 12:12

Re: Kahvel

Postitus Postitas prot » 21. 09. 2011. 20:03

serxx kirjutas:Minu kogemus ütleb, et toimib.
Samas on tollil õigus kahtluse korral pakk lahti kiskuda ja otsida sealt arvet (mida nad ei leia). Kui tekib kahtlus väärtuses, võidakse arve puudumisel ka ise tuletada miski keskmine hind ja selle põhjal maksud väänata. Ma hetkel ei tea kedagi, kelle puhul niimoodi toimitud oleks, kuid mul on pakk vähemalt korra kindlasti tollis lahti võetud. Ja ükskord kui väärtus pakil ületas tollitava limiidi ja mainisin, et ostsin selle eBayst, nõuti konkreetset eBay linki.
Tellimusi aasiast/usast tehtud sadades.
Mul oli ka juhus, kus toll pidas USAst tulnud paki kinni ning ka avas. Sisu väärtus oli kuskil 160 USD, kuid pakile oli märgitud kink ja väärtuseks 10 USD. Tolliga suheldes, seletasin asja väärtus ei ole kindlasti 10 USD vaid vähemalt 80 USD, sellega oldi rahul ja saadeti pakk postkontorisse, midagi maksma ei pidanud. Hong Kongist, Hiinast jms kohtadest tulevate pakkidega pole siiani kordagi midagi maksnud ega ka probleeme pole olnud

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kahvel

Postitus Postitas mart » 22. 09. 2011. 09:09

Muuseas kris, serxx ja prot - siin foorumis on ka maksu- ja tolliameti rattureid/ametnikke, niiet ärge imestage, kui läbi teie IP aadressi teie kodanikunime taha linnuke tehakse. 8)
Pigem võiks kolmandatest maadest toodud kaubale uue teema teha ja siit kahvliteemast kustutada.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

_KRIS_
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 05. 2008. 20:33

Re: Kahvel

Postitus Postitas _KRIS_ » 22. 09. 2011. 16:36

mart kirjutas:Muuseas kris, serxx ja prot - siin foorumis on ka maksu- ja tolliameti rattureid/ametnikke, niiet ärge imestage, kui läbi teie IP aadressi teie kodanikunime taha linnuke tehakse. 8)
Pigem võiks kolmandatest maadest toodud kaubale uue teema teha ja siit kahvliteemast kustutada.

Ma küsiks siis vastu, et mida mina kui ülemaailmse müügiportaali ja postiteenuse tarbijana valesti tegin? Ebay'st tellimine pole minuteada samuti väärtegu :roll:
Äärmiselt arusaamatu on see sinu "hirmutamine"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Kahvel

Postitus Postitas mart » 22. 09. 2011. 17:26

_KRIS_ kirjutas:
mart kirjutas:Muuseas kris, serxx ja prot - siin foorumis on ka maksu- ja tolliameti rattureid/ametnikke, niiet ärge imestage, kui läbi teie IP aadressi teie kodanikunime taha linnuke tehakse. 8)
Pigem võiks kolmandatest maadest toodud kaubale uue teema teha ja siit kahvliteemast kustutada.

Ma küsiks siis vastu, et mida mina kui ülemaailmse müügiportaali ja postiteenuse tarbijana valesti tegin? Ebay'st tellimine pole minuteada samuti väärtegu :roll:
Äärmiselt arusaamatu on see sinu "hirmutamine"
Ma olen ülitihedas kontakis nii US, CN , HK, kui TW ja SG poodidest ostmisega ja tean/arvestan, et MTA ei maga maha võimalust mult ettenähtud maksu võtta.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Vasta

Mine “Jupid”