Soov liituda klubiga

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
corvus corone
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 05. 10. 2011. 18:06

Soov liituda klubiga

Postitus Postitas corvus corone » 17. 01. 2012. 20:12

Tere kõigile,

nagu pealkirjas mainisin oleks soov liituda mõne rattaklubiga Tallinnas. Olen peagi 20 aastaseks saav üliõpilane ja tegelenud rattaspordi kui sellisega ühe hooaja, kus teadmatusest kuidas õigesti treenida sain ainult aimu rattaspordist. Võistelnud olen vähe, nimelt vaid TRR 2011 ( 135km 4:00:37) ja praegu ühe Wattbike sarja (10km 14:51,15). Motivatsiooni trenni teha on kuhjaga ja füüsiline vorm on kindlasti korralik. Suurem soov rattaspordiga tegeleda saabus sügisel, kui soetasin endale esimeseks rattaks piisava Ultegra sarjaga Merida. Hetkel treenin spinningu rattal, käin body pumpis, ujun (nooremana olin omavanuste Eesti ja ka Euroopa tasemel) ja vahele ka natuke jõusaali - seda kõike 12-15 tundi nädalas puhast intensiivset treeningaega, millele vahel lisanduvad pikemaajalised madala intensiivsusega kõnnid, matkad.

Põhjusteks klubiga liituda on soov leida kaaslasi koos treenimiseks ning targemaid õpetajateks, lisaks ka osaleda laagrites ja, et oleks kellega võistlustel käia. Foorumis sarnaseid teemasid lugedes küsiti palju, et mida annaks uus liituja ise klubile. Hetkel ei ole peale soovi treenida anda midagi. Kuna aga olen kiire arenguga ja töökas, siis on võimalik, et suudan Eesti tasemel ka mingisuguseid tulemusi näidata.

Küsimus siis: kas oskate soovitada klubi, millega sobiks mul liituda? Kas peaksin üldse klubiga liituma?
Võib ka anda muid nõuandeid ja avaldada arvamust!

Ette tänades,
Martin

citybike
Rattur
Postitusi: 519
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: Soov liituda klubiga

Postitus Postitas citybike » 17. 01. 2012. 23:20

lugedes kirja tekkis idee, et triatlon oleks ehk ala, kus läbi lööksid, ujumise taust ja rattasõber ka.
Ise käin ja soovitaks triatloniklubi 21cc.
loe lähemalt http://www.21cc.ee/uudised/

plussid:
ca. 3 korda nädalas on rühmatrennid
ise saad valida treeninggrupi, endale sobivate trenniaegadega
kevadel ja suvel on rattalaagrid
treener kirjutab plaani, kas üldkava, distantsikava või personaalse kava.
Treenid palju jaksad ja klubis on ka Eesti tasemel eliit, kes käib välismaal võistlemas ja oskab tarkust jagada.
Ja ca. korra kuus on kogu kamba peale mingi põnevam action, a la kuids treenib Eesti koondis esitriatleedi juhendamisel või siis Eesti jalgpallikoondise treening...

Miinuseks on ikka üksinda treeningud (3 korda nädalas) ja kõige selle eest tuleb ka maksta ehk igakuine klubi liikmetasu (aga head asjad polegi enamasti tasuta).

corvus corone
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 05. 10. 2011. 18:06

Re: Soov liituda klubiga

Postitus Postitas corvus corone » 18. 01. 2012. 12:52

Esmalt tänan põhjaliku vastuse eest. Triatlon on ka enda mõtetest läbi käinud, kuid see jääb ära. Põhjuseks põlv (2 operatsiooni, millekäigus eemaldati siiani puuduv tükk kõhreluust vasaku põlve liigesest), mis ei lase joosta üle mõne km. Sellel põhjusel jäi ka ujumine pooleli aastal 2005.
Vähemalt on hea, et see rattasõitu pole siiani seganud!

Vasta

Mine “Üldfoorum”