Alternatiivsed mõõduvõtud

Kõikvõimalikud mõtted, mis tulevad pähe kui pole ammu sadulasse saanud või oled sinna liiga kauaks jäänud.
Vasta
Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 18. 08. 2012. 15:02

Millega arvestada kui soovid võistelda alternatiivselt? Omast kogemusest tulenevalt soovitan leida omale mõni sõber kellega on huvitavam mõõtu võtta kui Endomondo lehel, sest mõni üritus mis tundub veebilehel asjalik siis selle auhinna võitmiseks ei ole mõtet panustda! Endomondo loosib kõikide sõistlejate (kes on ka viimasel hetkel liitunud) vahel, MITTE VÕITJATE VAHEL! Seega pane lihtsalt "Join" nagu facebookis "Like" ja võib juhtuda, et mõni auhind tuleb ka kunagi väljaspoole USA! :) Nii kulutad oma spordivahendeid lootes saada auhinda ja tuttuusi spordivahendeid ning võid kogemata tühja investeerida. Juhuks kui peaks näiteks aplikatsioonile lisapatareid juurde vaja minema, et jõukatsumusest ikka täiel rinnal osa saaksid võtta vms. Nii jhtus hiljuti üritusega mille korraldajaks oli SCOTT! Velokulleril oli ca`1200 km jooksul kaks kukkumist mille tagajärjel purunes lenksusarv ja rattatuli ja 1 tagasihoidlik sõidupealt oksendamine viimastel päevadel kui otsustasin palava ilmaga paar tundi enne 150km jäätse nahka pista. :) Kokkuvõttes tegin kõigile ära kuid vahetusse peavad minema piduriklorsid, sarved, trossid, eest ja tagant kõik hambad + kassett ja mine tea mis veel. Pappi kulus selle 8 päeva peale umbes 80 eurot kuhu sisse mahtus 40 eurone Crafti kilekas. Kokku siis remondiga kuskil 200 eurone laks. Jalgrattasport on tehnikasport ja kahjuks väga kallis sport. Kui toetajaid ei ole ei ole on mõtekas malekooli astuda. Kui sinul läheb hästi ja oled natuke rikkam siis aita velo korda teha toetades mind 1 euroga! Oleksin tänulik ja maksan võimalusel ja kunagi tulevikus kätte! https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... EC5FF2TYCS
Kollane teema on siin! :) http://www.endomondo.com/challenges/5601126
Viimati muutis Aifs, 18. 08. 2012. 23:32, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7992
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas KaupoR » 18. 08. 2012. 16:34

mitte midagi ei saa aru. Sõitsid rattaga, see läks katki, kukkusid ja nüüd soovid, et sulle raha kantaks ja siis saad sina kätte maksta?
If everything's under control, you're going too slow!

Road 2
Rattur
Postitusi: 434
Liitunud: 24. 02. 2009. 10:54

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Road 2 » 18. 08. 2012. 16:42

No aga ela siis taskukohaselt...

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2384
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas MK777 » 18. 08. 2012. 16:49

Aifs kirjutas:Oleksin tänulik ja maksan võimalusel ja kunagi tulevikus kätte!
Kuidas siis see kättemaks hakkab välja nägema? :lol:

Kasutaja avatar
DeeJott
Rattur
Postitusi: 805
Liitunud: 21. 08. 2005. 18:26

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas DeeJott » 18. 08. 2012. 17:16

Kuna kättemaks on tavaliselt magus, eks siis on mingeid maiustusi oodata ka.

Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 18. 08. 2012. 18:14

Arvan, et arvamusi on niipalju kui on inimesi ja rohkemgi veel. Tean veel, et kukkumised ja ratta kulumise põhjustas võistlusmoment, kuna tõin Eesti alternatiivüritusel rahvusvaheliselt ikkagi esikohale kus regas end ca`9000 ratturit ja tõsiselt võtsid seda päris paljud. Niisama ilkuda ei ole viisakas sest sa ei tea kunagi kunas sul omal abi vaja võib minna! Kui teemasse süvenenud ei ole siis lihtsalt ära kirjuta siia palun. Vastasel juhul tekib mul tunne nagu sirviks ajaleht Sakala kommentaare. Õnneks mõnel on huumorisoon alles ja nädalavahetusel ikka nupp nokib ka. Kättemaks on alati magus! Toetuslink ei töötanud varem vist. Nüüd on see korras. Ega ma lootma ei jää, et kodumaal teisi rattureid toetatakse kuid küsida on igal inimesel lubatud. Parimat!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12105
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Mati » 18. 08. 2012. 18:51

1. Muuda teema pealkiri sisule vastavaks - a la "Vajan materiaalset tuge"
2. Igat algatust umbe kõvaks võistluseks pidada, eriti rahvusvaheliseks on tore saunajutt, mitte innustav argument.
3. Miks peaks me toeatama ühte suva-sassi, kui seda tegelikult reaalselt vajavad nt reaalsetel võistlustel osalevad kümned tublid noorratturid.
4. Ja mis kõige narrim, mina ei kireks eriti võiduga, mis ei ole saavutatud "juhendi" kohaselt. Maastikurattaga mööda maateed ei kvalifitseeru minu silmis kuidagi klassifikatsiooni "mountainbiking" alla! DSQ pigem.
... This is your chance to compare yourself against the nation’s elite and ride some epic singletrack. The ScottWeek of Epic rides will be held in Idaho, but you can ride anywhere off-road and see how you compare...
Selge on see, et loll pole see kes küsib vaid see kes maksab, aga vahest on ka küsimised ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 18. 08. 2012. 23:28

Nagu mainisin on arvamusi rohkem kui inimesi. See jass ei tülita teie foorumi enam!

Kasutaja avatar
Randolf
Rattur
Postitusi: 43
Liitunud: 11. 07. 2011. 11:52

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Randolf » 19. 08. 2012. 00:30

Aifs kirjutas:Nagu mainisin on arvamusi rohkem kui inimesi. See jass ei tülita teie foorumi enam!
Kui sa postitad siia mingi teema siis pead olema valmis ka negatiivseteks arvamusteks mitte ainult positiivseteks ning mitte kohe ära jooksma.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7992
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas KaupoR » 19. 08. 2012. 08:06

Ma arvan, et sa peaks Endomondolt küsima kompensatsiooni oma kulude ja hingepiinade katteks.
If everything's under control, you're going too slow!

Tihver
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 25. 06. 2012. 20:14

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Tihver » 19. 08. 2012. 08:40

Ehk oleks aeg see teema nüüd huumorirubriiki ümber tõsta :)

Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 19. 08. 2012. 10:40

Milleks peaksin teie foorumi ja klubiga koostööd tegema kui te lihtsalt naerate inimeste üle kellest te ei tea midagi. Eesti on ometigi väike riik kus vähemalt ratturid võiksid rohkem kokku hoida. Ma ei ole midagi üleliigset palunud. Momendil tundub lihtsalt, et keegi siin kirjutajatest ei viitsi teemasse süveneda. Pahatihti on nii paljude kommentaatoritest sõltlaste komme, kuna ise saavutavad millegipärats harva midagi. Loomulikult võib iga matkasell pikka maad sõita kuid arvan siiski, et 8 päevaga 1280km on päri hea saavutus üksinda läbi teha. Puhute siin ülesse ja haibite teie enda väljamõeldud ajuvaba hingepiina jne. Vastupidi!

Mul oli hoopis hea kogemus millest lihtsalt informeerisin kuna foorum on selleks ideaalne koht. Ja kui teie teemasse tagasi tulla siis minu prioriteet ei ole siin kellegi käest mingit abi loota vaid tähelepanu juhtida Endomondo üritustele. Toetuslink oli ju lihtsalt kirja lõppu lisatud. Kui oleksin kerjama hakanud siis oleksin tõesti ka vastava pealkirja valinud. Kriitika meeldib igale normaalsele inimesele kui seda tehakse asja eest. Siin tundub mõni lihtsalt sõnu loopivat. Selline suhtumine ajabki ju eemale. Mul ei ole aega ja tahtmist siia igapäev kribada kuna treenin päris palju eesmärgi poole või teen tööd. Eelpool kirjutatud küsimusele miks peaks mind toetama? Mind ei peagi toetama vaid võib toetada! Igal inimesel on võimalus luua samasugune toetuslink kui minu kirjas. Selline võimalus annab kõikidel teineteist huvi või vajaduse korral toetada. Kasvõi näiteks siis kui teist kellelgi juhtub miskit kuskil. Siis põhjendad ära ning kel võimalus viskab viis. See on informatsioon lihtsalt avardamaks silmaringi. Eestis selline teguviis puudub ning on harjumatu. Olen jalgrattakuller ning selles ringkonnas tehakse nii rahvusvaheliselt. Ja see on vägagi tervitatav teguviis. Aga täpsemalt miks mind peaks keegi toetama on see, et treenin omal käel järgmise aasta võistluse poole ja soovin seal head tulemust saavutada algusest lõpuni oma valmistatud rattaga. Et hea dtulemsut saavutada tuleb ju trenni ja veelkord trenni teha, et olla ise esimene katsejänes uue rattaga head tulemust pürgima. Seega igaühel on meist omad unistused ja teadmised ning kogemused. Olen teie klubiga päris pikka aega kokku puutunud ning siiamaańi on see meeldiv olnud. Foorumis olen lihtsalt vähe sõna võtnud. Loodan, et head muljed jäävad edaspidigi.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7992
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas KaupoR » 19. 08. 2012. 11:49

Aifs kirjutas:Olen teie klubiga päris pikka aega kokku puutunud ning siiamaańi on see meeldiv olnud. Foorumis olen lihtsalt vähe sõna võtnud. Loodan, et head muljed jäävad edaspidigi.
Sa ajad segamini Foorumi ja klubi. Foorumis on tuhanded kasutajad ja vaba sissepääs. Klubi on klubi. Kahtlen, kas sul on klubiga mingeid kokkupuuteid olnud.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3634
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Kuldar » 19. 08. 2012. 12:06

ära kaota lootust, uuesti kukkudes võib paika tagasi lüüa.
Aga euro võin anda küll. Mulle jääb endale veel.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas mart » 19. 08. 2012. 12:24

Aifs kirjutas:Momendil tundub lihtsalt, et keegi siin kirjutajatest ei viitsi teemasse süveneda.

Loomulikult võib iga matkasell pikka maad sõita kuid arvan siiski, et 8 päevaga 1280km on päri hea saavutus üksinda läbi teha. Puhute siin ülesse ja haibite teie enda väljamõeldud ajuvaba hingepiina jne. Vastupidi!

Mul oli hoopis hea kogemus millest lihtsalt informeerisin kuna foorum on selleks ideaalne koht. Ja kui teie teemasse tagasi tulla siis minu prioriteet ei ole siin kellegi käest mingit abi loota vaid tähelepanu juhtida Endomondo üritustele.

Mul ei ole aega ja tahtmist siia igapäev kribada kuna treenin päris palju eesmärgi poole või teen tööd.

Aga täpsemalt miks mind peaks keegi toetama on see, et treenin omal käel järgmise aasta võistluse poole ja soovin seal head tulemust saavutada algusest lõpuni oma valmistatud rattaga. Et hea dtulemsut saavutada tuleb ju trenni ja veelkord trenni teha, et olla ise esimene katsejänes uue rattaga head tulemust pürgima..
Vaatame endomondo leheküljelt sinu saavutust:
Alustasid - April 08 at 16:22
Lõpetasid - August 15 at 20:08

Total duration: 4d:08h:40m
Total distance: 1205.37 km
arvutame keskmise - 11,59 km/h

Vaatame vanust
Birthday: 1976

Teeme järelduse:
36 aastane mees, kes töötab Viljandis rattakullerina, läbis 5 kuu jooksul rattaga 1205 km, keskmise kiirusega 11,6km/h.
:roll:
Lehitseme treeningpiiblit:
Seal on kirjas, et sellist tulemust ei loeta treenimiseks, vaid õhuvannide võtmiseks. Õhuvannid sobivad igas vanuses inimestele ja mingeid vastunäidustusi ei ole.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 19. 08. 2012. 15:20

Uskumatu seltskond :D Ega endomondo ei ole kellegi prioriteet mille põhjal saab suvaliselt miksit järeldada. Läbi selle saab iga mees omale ise vajaliku statistika luua. Kuna sõidan ka talvel siis arvan, et umbes 10 000 jääb oma teada mida ei ole lihtsalt maha märkinud. Tänane ~60 km kõva vastutuule, paduvihmaga ja katkise rattaga oli muljetavaldav õhuvann. Eks iga mees teab ise kudias treenib. Ja ikkagi on see teema algatatud teemast väljas. Eks lähen kukun teinekord end teie lainele. Paremat!

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2384
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas MK777 » 19. 08. 2012. 15:31

Pöördu parem Võsapetsi poole. Saad kogu mure hingelt räägitud ja kui Eesti rahvas sind mõistab, siis kindlasti ka toetab. Ma isiklikult ootaks suure huviga seda saadet. :D

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Rom » 19. 08. 2012. 16:23

Ma tahaks väga teada (mitte, et mind huvitaks Teie suguelu) kes Te kõik vastasite Aifsile.
Saite te orgasmi või vähemalt suuremat sorti rahulduse???
Säärane tõusiklik lähenemine, mõtlemata enne kas on mõtet vastata on haige ja see hävitab seda niigi olematut seltskonnavaimu veel enam.
Masendav.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2384
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas MK777 » 19. 08. 2012. 18:05

Pole siin mingit tõuslikut lähenemist. Ma arvan, et iga mees peaks suutma oma asjad ise lahendama.
Kui ülesanded käivad üle jõu, siis pole vaja neid lihtsalt ette võtta. Vastasel juhul pead olema valmis pingutusteks.
Mees peab jääma meheks! :evil:

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas MarttiM » 19. 08. 2012. 18:46

Rom kirjutas:Ma tahaks väga teada (mitte, et mind huvitaks Teie suguelu) kes Te kõik vastasite Aifsile.
Saite te orgasmi või vähemalt suuremat sorti rahulduse???
Säärane tõusiklik lähenemine, mõtlemata enne kas on mõtet vastata on haige ja see hävitab seda niigi olematut seltskonnavaimu veel enam.
Masendav.
(y)

aif
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 02. 04. 2004. 12:43

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas aif » 19. 08. 2012. 20:00

MK777 kirjutas:Pole siin mingit tõuslikut lähenemist. Ma arvan, et iga mees peaks suutma oma asjad ise lahendama.
Kui ülesanded käivad üle jõu, siis pole vaja neid lihtsalt ette võtta. Vastasel juhul pead olema valmis pingutusteks.
Mees peab jääma meheks! :evil:
(y)

Kommentaariks juurde, et osalesin ka kõneaineks oleval Scotti mõõduvõtmisel. Tekstist oli kohe aru saada et võitjad loositakse, oluline oli osavõtt mitte "võit". Ja kallis rattakuller võiks endale selgeks teha misasja loetakse MTB sõidu alla, või mis kuradi asi on singletrack.

aif
eat more, fat needed for workout

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3808
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas mart » 19. 08. 2012. 22:12

MarttiM kirjutas:
Rom kirjutas:Ma tahaks väga teada (mitte, et mind huvitaks Teie suguelu) kes Te kõik vastasite Aifsile.
Saite te orgasmi või vähemalt suuremat sorti rahulduse???
Säärane tõusiklik lähenemine, mõtlemata enne kas on mõtet vastata on haige ja see hävitab seda niigi olematut seltskonnavaimu veel enam.
Masendav.
(y)
(n)
Mis seltskonna vaimust on jutt? Teemaalgataja kuseb kõrges kaares, nii keeleliselt ja faktiliselt, foorumi suunas ning ma peaks tänulikult täiskustuna teemaalgatajat tänama sellegi mittemidagiütleva teematekitamise eest?

Tegelt huvitab mind hoopis eelnev aifi osalusmaining, Et kuis tal sõidu- ja tõusumeetreid kogunes tollest scotti endomondo nädalast?
Viimati muutis mart, 19. 08. 2012. 22:31, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

tripp
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas tripp » 19. 08. 2012. 22:29

Aifs kirjutas:kõikide sõistlejate
Päris tabav sõnaleid :)

Aga päriselt, Aifs, püüa oma jutu mõte nüüd selge peaga ja veidi paremas eesti keeles ümber panna. Muidu teed kõikidele rattakulleritele karuteene.

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas tsainik » 19. 08. 2012. 22:56

kui panna taustaks mängima klassikaline lugu http://www.youtube.com/watch?v=wQWauR8wZfs
ja lugeda rahulikult neid poste, siis on eurot väärt see meelelahutus igaljuhul :?

Kasutaja avatar
Aifs
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 27. 03. 2012. 10:47

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Aifs » 19. 08. 2012. 23:53

Kõigil juhtub hooletusvigu lauseehitustes. Nagu näha siis ka teil siin. Milleks nende kallal norida? Pakun, et minu algatatud teema on täiesti arusaadav nendele kes on selliste võistlustega kursis. Kui ei ole, ära loobi sõnu vaid pigem tunne huvi ja küsi! Kui võistlusest rääkida siis Endomondo mainiski, et kõikidel võistlustel visatakse loosi ja ma olen sellest ju teadlik. Miks kirjutada siia ulme väljamõeldud juttu. Sellel võistlusel oli 50 miili ehk 81 km vaja mtb`d sõita mille sõitsin esimesel päeval kohe, et üldse osa võtta. Mul on konto all sõidud avalikuks tehtud. Võistluse kalender ja ajad on avalikud! Vaata ja mõtle pingsamalt kui nii väga soovi on. Mul ükstakõik. Siin pakutud 5 kuu asemel on seal 8 päeva 1205 km millest kaardi järgi võib 80km juurde panna kuna Endomondo viskas Viljandi-Vändra-Pärnu-K-Nõmme-Viljandi otsal errori ja ei salvestanud enam. Teine kord oli ümber Võrtsjärve ringil sama jama. Need on kõik need teemad mida soovisin teiega siin jagada selleks kui mõni peaks nii võistlema. Seega faktid mida siin petuks tituleeritakse on välistatud. Minu võistluse käik ei ole ju tegelikult minu soovitud teema millest siin krijutada vaid näide mille olete minu üllatuseks ise siin negatiivselt ülesse puhunud!
Teema on üldised Endomondo ja samasugusel viisil võistlused ehk "Alternatiivsed mõõduvõtud" nagu te pealkirjast näete. Või ei näe? Sellepärats selline algatus tähelepanu pööramaks, et ainult auhinna pärast ei tohiks võistelda. Mina võistlesin, et end proovile panna ja jäin rahule. Mis jama te siin korraldate?
Kui mõtlete, et ma küsin toetust selle võistluse pärast, et nagu auhind jäi puudu vms. siis eksite täiel rinnal. Toetust küsin lihtsalt, et saaks trenni edasi teha! Iga mees võib konkreetselt küsida alati. Mõeldes ütlusele "Eestlane sööb Eestlast!" Tundub, et Eesti foorumisõbrast rattur on hakanud teist ratturit ka sööma. Arvasin, et ratturid toetavad teineteist kuna olen seda mujal kogenud. Eks igal oinal on oma mihklipäev. MK777`le ütlek niipalju, et sa ei tea kunagi kunas sul omal võib abi vaja minna. Olen ise sellisel viisil nii mõnigi kord inimesi abistanud. Kasvõi sellepärat, et kellelegi head teha, tulevikus arengut jälgida või kuidas keegi. Mõtle natuke kui miskit nii läbimõtlematut kribad. Minu silmis on siin foorumis mõne inimese suhtumine alla igasugust arvestust.

aif
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 02. 04. 2004. 12:43

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas aif » 20. 08. 2012. 09:09

mart kirjutas:Tegelt huvitab mind hoopis eelnev aifi osalusmaining, Et kuis tal sõidu- ja tõusumeetreid kogunes tollest scotti endomondo nädalast?
Esindades liiki rattus officium ning kasutades jalgratast tööle ja tagasi sõitmiseks oli natuke tegemist et ette nähtud raamistikku mahtuda. Nõutud oli 50 miili MTB'd ja fun. Ainukesed piisava sõidukaugusega MTB'd nõudvad rajad on minu jaoks Kroodi/Ülgase ja Pirita. Valik langes Kroodi rajale. Scotti mõõduvõttu märkasin esmaspäeva õhtul, selleks hetkeks oli mul 50km õhtust kerimisasfalti juba käes. Reede kuni pühapäev langesid välja sest olid juba jaanuaris ära broneeritud. Sättisin oma töölesõidu motoriseerituna sest 15/15km igapäeva tööle/tagasi + 10/10km Kroodile/tagasi + 80 jagatud 3'eks Kroodi endurotsikli + MTB singlit värskelt kokkukasvatatud rangluuga ei paistnud eriti seksikas. Teisipäev kuni neljapäev 22/18/17km bikega cycling/sporti Kroodile + tagasi ning Kroodil 21(16,9km/h)/28,58(13,9km/h)/33,16(12,9km/h) siis Jõelähtme singli valitud hitte. Mahtusin nõutud 50 miili sisse ja hiliseim start Kroodil (20:14) oli jätkuvalt täiesti fun. Aumärki Scott'ilt ei saanud. Käisin selle asemel Test Scott üritusel. Oli samuti tore (kallis Hawaii, sebige palun XL raamiga Spark järgmisel aastal testipäevale).

Tõusumeetrite asemel näitab Endomondo + S/E Xperia GPS totaalset aialipi counti. Parim näide on Suur Sõjamäe tänav, mis on aegajalt väidetavasti allpool merepinda.

aif

PS. Olles oma Rockhopperist välja kasvanud vajan uut Stumpjumperit, annetused viia http://www.facebook.com/Specialized.Con ... allinn.VO2

PPS. Eelnev PS. oli iroonia. Kes ei talu, siis perearst kirjutab teile ehk Prozac'i välja.
eat more, fat needed for workout

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas Rom » 20. 08. 2012. 13:29

aif kirjutas: PS. Olles oma Rockhopperist välja kasvanud vajan uut Stumpjumperit, annetused viia...

PPS. Eelnev PS. oli iroonia. Kes ei talu, siis perearst kirjutab teile ehk Prozac'i välja.
(y)

Kasutaja avatar
pärnu rattur
Rattur
Postitusi: 551
Liitunud: 14. 08. 2009. 18:29

Re: Alternatiivsed mõõduvõtud

Postitus Postitas pärnu rattur » 20. 08. 2012. 21:23

Aifs kirjutas:... soovin seal head tulemust saavutada algusest lõpuni oma valmistatud rattaga.
Ei taha küll ilkuda, aga kahtlen sügavalt, et sa ratta ise valmistasid. Äärmisel juhul keerasid jupid raami külge. Seda ei loeta valmistamiseks vaid ikka komplekteerimiseks ja seda teevad pea kõik võistlevad hobiratturid. Ema on sulle lapsepõlves liiga palju öeldnud vist, et sa oled eriline. Sinu saavutused on korratavad ja ületatavad iga asjaliku ratturi poolt.
Ärge näkku lööge! [/OT]

Vasta

Mine “Üldfoorum”