Liigne higistamine

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
tnt
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 26. 09. 2004. 05:18

Liigne higistamine

Postitus Postitas tnt » 26. 09. 2004. 05:24

äkki oskab keegi anda head n?u - nimelt higistan treeningutel alati k?vsti. Kuigi pulss on normaalne. Ja väsimust ei teki. Küll aga tekib vajadus suurema koguse vedeliku tarbimise j?rele. Ning nii kaovad organismist ju ka soolad. Kas see on lihtsalt ainevahtuse eripära. V?i toitumise küsimus. V?i miskit muud. Sest tervis on korras.

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 26. 09. 2004. 10:58

Mul sama "probleem", peale trenni joon spordijoogi kõrvale ka ohtralt Värskat. Seda sellepärast, et Värska sisaldab rohkem Na+K ja Mg-i kui enamik mineraalveid meie turul. Kui ette juhtub võtan tsingitablette samuti. Ega liigse higistamise vastu vist ei olegi midagi teha, see on niivõrd individuaalne.

Kasutaja avatar
ol
Rattur
Postitusi: 67
Liitunud: 11. 05. 2004. 16:43

Postitus Postitas ol » 26. 09. 2004. 11:58

... ja ei ole veel mina näinud nii hingavat riiet, et trenni ajal käisest vett välja ei voolaks...

cowrider
Rattur
Postitusi: 717
Liitunud: 30. 05. 2003. 10:02

Postitus Postitas cowrider » 26. 09. 2004. 13:21

Eks higistamine käib asja juurde, kuid kui liiga alju higistad, siis oled võib olla valesti riietatud. Mul piisab sellest, kui jalatallad ei saa korralikult hingata ja ongi peopesad higised. Korralik sokk ja jalats jalga ning seda muret pole. Jällegi kui liiga umbsed/soojad püksid jalas (näiteks vihmaga kilepüksid peale), siis taas liigne higistamine. Sama lugu kui tuulekidel vest selga panna. Ju siis kui üks koht kuumeneb üle, lülitatakse kogu keha higistamine kõrgemale tasemele.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

jep

Postitus Postitas wylde » 26. 09. 2004. 15:34

Olen ka ise alati läbimärg peale trenni, olenemata ilmast või riietusest, aga ei kurda, sest paljud sooviksid et ka neil nii hea ainevahetus ja termoregulatsioon oleks. Ja ma usun ka et teil suurtel higistajatel kes süstemaatiliselt treenivad ei ole liigset kaalu probleemi? Minul näiteks rasvaprotsen 3,4 see võrdub juba kulturisti tasemega, kes aboluutselt rasvu ei tarbi, mina aga söön kõike ja palju ja tihti ja ka mõttes söön. Kui päev-kaks jääb trenn vahele, siis kohe kilo kukub. Nii et look at the bright side of the story!
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

tnt
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 26. 09. 2004. 05:18

Re: jep

Postitus Postitas tnt » 26. 09. 2004. 16:56

wylde kirjutas: sest paljud sooviksid et ka neil nii hea ainevahetus ja termoregulatsioon oleks
Nii et see v?b ka positiivne nähe olla?

Vasta

Mine “Treening”