Varastatud: Cignal Ranger SX

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Vasta
wmlt
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 08. 05. 2005. 22:37

Varastatud: Cignal Ranger SX

Postitus Postitas wmlt » 08. 05. 2005. 22:40

läx rahumäe politseijaoskonna vastasmaja (energia 1) koridorist täna (08.05.2005) kella viie ja poole seitsme vahel.
ratas ise selline:
Pilt

et hoidke silmad lahti ja võtke sõitev vend maha rajalt..
Viimati muutis wmlt, 09. 05. 2005. 08:44, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 09. 05. 2005. 07:40

kui sa natukegi tahad, et su ratas leitaks, anna ikka rohkem infi nagu
raami suurus, raami number ja eritunnused
Ratas on minu hobi, mitte elu

wmlt
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 08. 05. 2005. 22:37

Postitus Postitas wmlt » 09. 05. 2005. 08:43

eritunnused:
sadulal mõlemal küljel taga auk sees, punane Specialized joogipudelihoidja, rattalukk on keeratud sadulapulga ja raami vahele kahe tiiruga, ees musta värvi velg, taga kitsam alumiinium, tagumine helkur puudu (kinnitus olemas), mõlemad pedaalid on otstest katki (otsad on ära murdunud), tagumisel käiguvahetil on kaitseraud, rattal on spidomeetri juhtmed ja muud sellega seoses, ilma kompuutrita, eesotsas ei ole ühtegi kleepsu.. (eestpoolt vaadates), lenksu paremal käepidemel on paremalt äärest tükk väljas (auk on seal)..

raami suurus oli 18", raami nr on praegu kadunud aga ma teen kõik selleks, et seda üles leida.. (kolimise käigus on kaduma jäänd.. otsin enda eelmisest elukohast ka veel)

Ja sellist ratast ma tallinnas pole näinud veel kahe aasta jooksul, iga päev liigun igal pool üle tallinna.. selle firma rattad vist ei olegi üldse väga levinud ma arvan.

see koridor, kust varastati, on lukus.. ja v2ljast saab sisse ainult v6tmega, kas siis on alust kahtlustada selle koridori elanikke??

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 09. 05. 2005. 15:35

wmlt kirjutas:...kas siis on alust kahtlustada selle koridori elanikke??
Üldiselt ega hunt kodu lähedalt ei murra. Koridorikaaslased võisid sellele nii palju kaasa aidata, et jätsid välisukse mõneks ajaks lahti ja rohkem polegi vaja.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

Postitus Postitas mart2 » 09. 05. 2005. 17:56

Võib-olla OT, aga sellega peavad kõik ühismajades elavad inimesed arvestama, et alatasa jäetakse uksed lukust lahti. Olgu siis põhjuseks koerte jalutamine või muu taoline 'vabandus' ... Mul viidi paar aastat tagasi 5 korruse ukse tagant kott kartuleid ära (äi oli linna toonud ja sinna tunniks jätnud :cry: )!
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Vasta

Mine “Varastatud rattad”